2737
2734
عنوان

درمان جای جوش و منافذ باز صورت

19050 بازدید | 34 پست

سلام دوستان .

من چن سال پیش صورتم جوش زیر پوستی داشت فشار میدادم که تخلیه بشن الان صورتم خیلی لک و منافذ باز داره راهی هست به نظرتون که پوست صورتم بهتر بشه هزینشم میشه لطف کنید بگید ؟از دوستایی که اطلاع دارن ممنون میشم جواب بدن

خب کرم ضدلک هست

لیزر هس

میکرونیدلینگ هس

لایه بردار هس

ماسک گیاهی هس

باید برید دکتر تا باتوجه ب عمق لک و زمانی ک ازش میگذره راهکار بهتون بده

ولی کلا منافذ راه صد درصدی نداره

لک هم خیلی زمان بره درمانش

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 

من صورتم آنچنان منافذ باز نداشت کاملا صاف بود فقط جای جوش داشت و کدر کرده بود صورتمو. میکرونیدلینگ انجام دادم دو جلسه جلسه ای ۱۰۰ هزار تومن فقط سه روز اول ک پوستم قرمز بود بعد از اون پوستم ازین رو ب اون رو شد معععععجزه بود ایقدر پوستم شفاف و سفید و جای جوشاش رفت پوستم شد مث اولا . جای خوب انجام بده خودت میبینی تاثیرشو

دل من قفل شده و معطل ی کلیده 💃💃💃💃💃💃بله؟👂. بعله دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن شوهر دارم و تا کلید نرفته تو حلقم تریبون رو رها کنم😂😂😂😎😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هز چی کرم ضدلک و لایه بردار داری و پیشنهاد میدن بریز دور پوستت باید عمقی درست بشه میکرونیدلینگ بی ضرر ترین و موثر ترین راهه

دل من قفل شده و معطل ی کلیده 💃💃💃💃💃💃بله؟👂. بعله دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن شوهر دارم و تا کلید نرفته تو حلقم تریبون رو رها کنم😂😂😂😎😎😎😎
2731

دختر همسایمون صورتش داغون بود بخاطر جای حوش پر از منافذ بود

رفت دکتر پوست کرم ترکیبی روز و شب بهش داد

الان صورتش صاف شده،اصلا انگار از اول همینجور صاف بوده

برو دکتر پوست نتیجه میگیری

2738

من خودم ازدوستم پکیج مخصوص گرفتم همه کرما عالی وخوب خیلی عالی بودهمون ماه اول میبینی ک چقدخوب بوده پوستوصاف وخوب میکنه من ک خییییییلی راضیم ازش 250 امتحانش کن طول درمان 2ماه اگه پوستی زیادخراب شده باشه نهایتا3ماه من 4میلیون وخورده ای خرج کردم اخرش رواین جواب گرفتم بعدش کلی غصه خوردم ک چرااین همه هزینه کردم وقتی ک میشدباخیلی کمترمشکل پوستمورفع کنم.اگه میخوای بگم برات بفرسته 

من اهوازم

من خودم اهواز میکرو نیدلینگ رو انجام دادم 

سما جان من خیلی قرص و کرم استفاده کردم چه قرصایی که مصرف نکردم معدمو داغون کردن ولی نتیحه ای نگرفتم این دفه فقط به لیزر و این جور چیزا فکر میکنم ممنونم از پیشنهادت

2706