2733
2734
عنوان

كورتاژ كنم يا صبر كنم كمككككككككككك

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 69 پست

دكترا هم نميفهمن هركي يه نظري ميده

باز صبر ميكنم تا هفته ديگه كه معلوم بشه

سونوگراف بيرون گفتش زياد بهش دل نبند 

دكتر كه ديد گفت حتما صبر كن و تا دو هفته ديگه بيا باز ببينمت

نميدونم چه حكميته توش هيشكي جواب درست و حسابي نميده

تا حرف از صداقت شد، صدا قطع شد...
دكترا هم نميفهمن هركي يه نظري ميده باز صبر ميكنم تا هفته ديگه كه معلوم بشه سونوگراف بيرون گفتش زيا ...

ان شالله .نینیت حالش خوبه دوستم چند روز پیش گفت اقوامشون تو ۱۱ هفته تاره قلبش تشکیل شده حتی دکترا بهش گفتن باید سقط کنه .ولی اون نذر کرده شما هم نذر امام رضاش کن .از خدا و حضرت فاطمه سلامتیش رو بخواه 

ان شالله خدا بهش یه قلب خوشگل میده و شما رو هم امیدوار میکنه برات از ته دل دعا میکنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دكترا هم نميفهمن هركي يه نظري ميده باز صبر ميكنم تا هفته ديگه كه معلوم بشه سونوگراف بيرون گفتش زيا ...

بعد شما الان ۱۲ هفته ای چرا برات غربالگری ننوشتن .تو ۱۲ هفته باید بری غربالگری تا همه چیش مشخص بشه .اول باید بری سونو تو ۱۲ هفته بعدشم باید با جواب سونو باید بری غربالگری آزمایش خون حتما پیگیری کن تو این هفته باید از همه لحاظ بررسی بشه 

حتما پیگیری کن 

دیروز خواهرم میگفت یه سری از بچه ها اول مغزشون تشکیل میشه بعد قلبشون اینا نخبه میشن🤔من خیلی تعجب کردم و برام جالب بود شاید بچه شمام از اون نوع باشه با تجویز یه دکتر بچه رو از دست ندین حتما جاهای دیگه هم برید 

و البته گفتن همچین بچه هایی رو سقط کنین چون نمیخوان تو ایران نخبه وجود داشته باشه

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2731
بعد شما الان ۱۲ هفته ای چرا برات غربالگری ننوشتن .تو ۱۲ هفته باید بری غربالگری تا همه چیش مشخص بشه . ...

عزيزم اصلا بهم جواب درست و حسابي نميدن

حالا چه برسه كه بخوان برام ازمايش و اينا بنويسن

نظراتشون باهم زمين تا اسمون فرق داره

تا دوشنبه ديگه تكليف معلوم ميشه

نميفهمم چيه مشكل

دیروز خواهرم میگفت یه سری از بچه ها اول مغزشون تشکیل میشه بعد قلبشون اینا نخبه میشن🤔من خیلی تعجب کر ...

اميدوارم اينجور باشه

واقعا از خدا ميخام اينجور باشه

ممنون بابت دلداريتون🌹🌹

اميدوارم اينجور باشه واقعا از خدا ميخام اينجور باشه ممنون بابت دلداريتون🌹🌹

ایشالا که همینطوره عزیزم خیلی دعاتون میکنم ایشالا خبر خوبو بیاین بهمون بدید

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
عزيزم اصلا بهم جواب درست و حسابي نميدن حالا چه برسه كه بخوان برام ازمايش و اينا بنويسن نظراتشون با ...

اخه چطور تو ۱۲ هفته آزمایش غربالگری نفرستادن .عزیزم باید بری سونو غربالگری حتما باید بری وگرنه وقتش میگذره تو سونوی غربالگری حتما بهت میگن چه خبره .بعد دیگه الان جنینت بزرگ شده اصلا نیاز ب واژینال نیست تو این هفته داره دست و پاهاش شکل میگیره یعنی اگه یه سونو معتبر بری بهت میگه جنینت تو چه وضعیتیه .اگه هم خطرناکه وضعیت جنینت برات یه فکری بکنن 

چند تا دکتر برو و ازشون بخواه این سونو و غربالگری رو برات انجام بدن .حتما حتما ازشون بخواه 

2738

سلام

سه شنبه ظهر لكه قهوه اي  ديدم و تا و شب رنگش قرمز شد

درد هم معمولي داشتم

چهارشنبه هم توي روز خوب بودم و فقط بي اشتها هيچي نخوردم ديروز از صبح تا شب از عصر دل درد و كمر دردم شروع شد و تا شب به طرز وحشتناكي زياد شد

اول كيسه جنين و بعدش چندتا لخته بزرگ شبيه جگر و اخر كار ساعت ١١شب جفت ازم  دفع شد و ديگه از درد بيهوش شدم

توي بيمارستارن چندتا مسكن بهم زدن و اومدم خونه هم چنان بي اشتها هيچي نتونستم بخورم معده درد دارم و تپش قلب ظهري استفراغ كردم و اسيد معده رو بالا اوردم

الانم دل درد دارم و خونريزي ولي روي نوار چيزي نمياد و فقط سر دسشويي كه ميرم مياد

اگه كسي راهنمايي چيزي بلده كه رحم كاملا پاك بشه و ديگه نيازي به كورتاژ نداشته باشم ممنون ميشم بگه

سلام سه شنبه ظهر لكه قهوه اي  ديدم و تا و شب رنگش قرمز شد درد هم معمولي داشتم چهارشنبه هم تو ...

اخی عزیزم . ان شالله زودی باردار بشی .

من دنبال یه تاپیکی بودم ب تاپیک شما هم سر زدم 

شما یه تاپیک جدا گانه بزن از بچه ها کمک بخواه 

ان شالله بارداری بعدیت راحت باشه 

ناراحت شدم برات