2733
2739

ميخوام يكم سبك تر شم. رژيمي كه بشه ماهي يبار امتحانش كرد 

خدا را در قلب كساني ديدم كه بي هيچ توقعي مهربانند 🌷🌷

سلام من رزیم موز گرفتم ...سه روزه ..سه کیلو وزن کم کردم

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه رژیم دارم که دکترم بهم داده.خود دکترمم ماهی یبار اینو میگیره ۵روزه و ۳،۴کیلو کم میکنی.خیلی خوبه وتوش همه چیز میخوره سبزی میوه ،سینه مرغ.خاستی بدم بهت یکم طولانیه

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2728
2738
من یه رژیم دارم که دکترم بهم داده.خود دکترمم ماهی یبار اینو میگیره ۵روزه و ۳،۴کیلو کم میکنی.خیلی خوب ...

ببخشید رژیم ۴ روزست.اشتباه نوشتم ۵

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
من یه رژیم دارم که دکترم بهم داده.خود دکترمم ماهی یبار اینو میگیره ۵روزه و ۳،۴کیلو کم میکنی.خیلی خوب ...

بگو توروخدا بعد ماه رمضان عروسیداریم باید ۳-۴ کیلو کم کنم 

یه دونه صلوات مهمونم میکنین ؟ خدا خیرتون بده
میشه رژیم رو بگی؟

روزی سه تا چهار موز با مایعات بدون قند همین 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706