2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیر،خیلی بد میشه

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
2738

بله 

اینستاگرام من ندارم ولی ب نظرم میتونست جای خوبی باشه برای اموزش و به اشتراک گذاشت دغدغه های فرهنگی و زیست محیطی و کشف استعداد ها ولی متاسفانه شد فضایی برای چشم و هم چشمی ، پزدادن های الکی باب شدن چیزای بیخود  

فضاش باید اصلاح بشه نه اینکه حذف بشه 

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 

بله حذف بشه ....

ب نظر من اینیستا باعث میشه ادم ی ذره ناامید بشه از زندگی خودش ....چون هیچکس نمیاد مشکلات زندگیشو ب تصویر بکشه بزار اینیستا ...همه از خوشی هاشونو فلان سفر خارجه ای ک‌رفتنو خیلی چیزا دیگ میزارن ....

ان شالله ک همه مردم دنیا همیشه همیشه خوش باشن ولی درکل  من خوشم نمیاد از اینیستا

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2706