1428
1389

من یکساله اینستا ندارم پاکه پاکم 

دلم یک کوچه میخواهد بی بن بست وبارانی نم نم ...میخواهم کمی با خدا راه بروم....من به اینکه خدا دعاهای شماها رو قبول میکنه شکی ندارم😢                 برای رسیدن ب آرزوهام یه صلوات مهمونم کنید ❤

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401

خیر،خیلی بد میشه

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

بله 

اینستاگرام من ندارم ولی ب نظرم میتونست جای خوبی باشه برای اموزش و به اشتراک گذاشت دغدغه های فرهنگی و زیست محیطی و کشف استعداد ها ولی متاسفانه شد فضایی برای چشم و هم چشمی ، پزدادن های الکی باب شدن چیزای بیخود  

فضاش باید اصلاح بشه نه اینکه حذف بشه 

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
1394

بله حذف بشه ....

ب نظر من اینیستا باعث میشه ادم ی ذره ناامید بشه از زندگی خودش ....چون هیچکس نمیاد مشکلات زندگیشو ب تصویر بکشه بزار اینیستا ...همه از خوشی هاشونو فلان سفر خارجه ای ک‌رفتنو خیلی چیزا دیگ میزارن ....

ان شالله ک همه مردم دنیا همیشه همیشه خوش باشن ولی درکل  من خوشم نمیاد از اینیستا

ممنون خداجونم که آرزومو بر آورده کردی    
1427
چرا به فکر پاک کردن صورت مسئله هستین؟

چون مردم ما بلد نیستن از یه چیزی که دراختیارشونه درست استفاده کنن...خیلی از پیج ها آموزشی هستن اما بیشتر مردم به اینا اهمیت نمیدن و فقط دنبال اینن که استوری و لایو بزارن و پز بدن

🌷خدایا برای همه چیز‌ ازت ممنونم🌷

اگر بدرد زندگی شما نمیخوره شما حذف کن ولی برای دیگران نباید تعیین تکلیف کرد 

وقتی ما بلد نیستیم از ابزار مفیدی استفاده کنیم باید حذفش کرد یا یاد گرفت طرقیه استفاد مفیدش رو؟

بله ما باید روش درست استفاده مفید از ابزار رو فرا بگیریم

شما مادران میتوانید جنایتکار باشید،اگر همسر درستی انتخاب نکنید و بعد با نداشتن آمادگی و ندانستن روش تربیت درست کودک ،بصورت غیر عمدی شخصیت و هویت کودکتان رو نابود کنید و تا آخر عمر اثرات بد تربیتتان روی فرزندتان باقی بماند و او هم بقیه رو تحت تاثیر رفتار بدش قرار بدهد و در سطح وسیع و جامعه ،جمع این کودکان باعث جامعه ی ناسالم میشوند که روی همگان تاثیر می‌گذارند.مادر بودن فقط غذا دادن و لباس عوض کردن نیست .مهمترین و باارزشترین کار دنیا ،در دست مادران است یعنی ساختن انسانی جدید . لطفا شما زنان روش بروز شده و علمی تربیت و پرورش و روانشناسی کودکان را یاد بگیرید سپس بچه دار شوید.** اینجا **و ** اینجا ** کلیک کنید.
1331