2726
عنوان

ترک بارداری

139 بازدید | 8 پست

بچها دوروزه شکمم خیلی بد شدههه

انگار تاول زده خطای قرمز افتاده که خیلیییی میسوزه و میخاره

اینا ترکن؟؟؟وااای احساس میکنم  تاول زده پوستم یعنی کامل قرمز شده وحشتناک

شوهرم وحشت کرد میگه بریم دکتر

چیکار کنم خوب بشم خیلی اذیتم 😢😢😢😢

دکتر که حتمآ عزیزم  برو. با روغن زیتون خوب چرب کن .حسابی  

حسابی چرب میکنم حتی رفتم داروخونه یه روغن مخصوص ترکم گرفتم ولی احساس میکنم بیشتر شده

اخه هیچ شکمم تو این 9ماه ترک نیفتاد یهو 2روزه اینجوری شد 😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره ترکه. اولاش قرمزه؛ بعدش بنفش و ارغوانی میشه؛ بعد چند ماه سفید میشه. خیلی سوزش و خارشش بده😥 ...

خیلییییییی

😢😢😢

تا دوروز پیش ذوق میکردم میگفتم شکمم هیچیش نشد

یهو 2روزه اینجوری شدههه

حسابی چرب میکنم حتی رفتم داروخونه یه روغن مخصوص ترکم گرفتم ولی احساس میکنم بیشتر شده اخه هیچ شکمم ت ...

فدای سر خودت و نی نی انشاالله نی نی سالم باشه تا می تونید چربش کن .و اهمیت نده .عیب نداره .نی نی بزرگ شده خب

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
خیلییییییی 😢😢😢 تا دوروز پیش ذوق میکردم میگفتم شکمم هیچیش نشد یهو 2روزه اینجوری شدههه

ناراحت نباش؛ چه میشه کرد اینام یادگیاریای دوران بارداریه.

منم تو حاملگی اولم یه هفته مونده به زایمانم پوستم ترک خورد😞

نی نی هفته های آخر وزنش زیاد میشه؛ واسه همین به پوست فشار میاد؛ به قول معروف جرررر میخوره😆

حسابی چرب میکنم حتی رفتم داروخونه یه روغن مخصوص ترکم گرفتم ولی احساس میکنم بیشتر شده اخه هیچ شکمم ت ...

اره منم همینطوری شد...افتضاح قرمز شد میخارید ...بعد پاهام شروع کرد خاریدن و تاول زدن ..مجبور شدم یه هفته زکدتر زایمان کنم  ...هیچ در مانی نداره ...تا زایمان نکنی خوب نمیشی 

ببین عزیزم منم همین مشکلو داشتم ضد ترک بدن سینره خوب جواب میده امتحانش کن الان دیجی کالا آفر خوب براش گذاشته 20 تومن زیر قیمت بازار گذاشته آدرس سایتشو برات میزارم 

https://www.digikala.com/Product/DKP-79797

بهش سر بزن