2733
2734
عنوان

ترک اعتیاد و بعد ترک اعتیاد

3331 بازدید | 36 پست
دوستان من یک دوستم دارم حدودا ٢٠ سالی هست به مواد مخدر تریاک اعتیاد داره،ایا جای میشناسید که به این دوست من کمک کنه ؟ یکبار کمپ رفته بود ولی باز شروع کرد،بعد ترک باید چگونه به فردی که ترک کرده کمک کرد؟؟
کنگره واسه مصرف کننده های شیشه و کراک هم مفیده و ترکشون میده اما واسه کسایی که مصرف کننده تریاک هستند صددرصد جواب میده و تا آخر عمر کاری میکنه که پاک بمونن فقط به شرطی که یازده ماه همراه با کنگره باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام لطفا میشه کمی در مورد کنگره ٦٠ توضیح بدید،ایا فرد مورد نظر باید قبلش ترک اعتیاد کرد باشه ؟ یا اینها خودشون مرکز درمانی دارن؟ ایا از هزینه اطلاعاتی دارید؟ لطفا راهنمایی کنید
2728
مرکز ترک اعتیاد آنزان آدرس: تهران- اشرفی اصفهانی- نبش خیابان فکوی- نبش کوچه گلسرخ- بالای مؤسسه عسگریه- طبقه سوم دکتر حسین نیاپرست شماره تلفن‌ها: 09109759801 09166911697 78 - 44862579
مینـــا صدام کنین
2738
کی گفته باید تا آخر عمر کلاس بره.بهترین روش ترکش کنگره 60 هستش یازده ماه طول درمانشه اگه با کنگره تر ...

کنگره چیه؟؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

میتونید با خود خانم دکتر صحبت کنید شماره ایشون جهت رزرو نوبت و سایت نوبت دهی ایشونhttps://www.salamati24.com/fa/profile/129861/دکتر-مهسا-ساداتی

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

شماره کلینیک غرب تهران (بهارنو)شهرآرا

۸۸۲۶۷۰۴۰

۸۸۲۶۷۰۶۸ 

و یک کلینیک دیگه هم شمال تهران هستند

آیا از مراقبت های بعد از ترک اعتیاد اطلاعی دارید؟ انجام و رعایت مراقبت های پس از ترک می تواند حتی از خود ترک اعتیاد نیز مهم تر باشد. چرا که وسوسه ها و لغزش هایی که مکررا پس از ترک مواد مخدر برای افراد اتفاق می افتند ادامۀ راه را برای آن ها بسیار سخت می کند. برای آنکه مصرف کنندگان مواد پس از ترک بتوانند به زندگی سالم و بدون مواد ادامه دهند آگاهی و رعایت یکسری نکات برای آن ها ضروری است. در ادامه ی این مقاله به توضیحات بیشتری در مورد نکات مهم پس ازترک اعتیاد اشاره خواهیم کرد.

منبع : بعد از ترک اعتیاد

سلام من برادرم حدود ده سال اسیر مواد و تریاک بود خلاصه زندگیش نابود شده بود و سه بارم رفت کمپ ولی نتونست ترک کنه بازم شروع کرد.توسط یکی از فامیلامون دکترای طب سنتی داشت براش قرص درست کرد هزار مرتبه شکر بیست روزه گذاشت کنار و میگفت ده درصد خماری فهمیدم و همش میخوابید و پر انرژی شده بود الان مغازه داره کار میکنه.کسی واقعا نیاز داشت من برا رضای خدا و نیت پاک شمارمو میذارم بهم بگه ایشالله به حق امام حسین معرفیش کنم درمانش کنه.شمارم اینه کسی خواست پیام بده 09376197707.

اینم بگم بخدا داداشمو پدر بیچاره ام میلیونها خرج کرد ولی میگفت تحمل درد و خماری ندارم ولی با اون قرص ها خداروشکر به آغوش خانواده برگشت همیشه هم نماز میخوند و قرآن برا ذهنش که آروم باشه.اون طرف گفته بود این قرص ترکیباتی داره که گیرنده های مواد رو تو مغز مسدود میکنه و دیگه فرد نیاز نمیبینه مواد مصرف کنه.خدا خیرش بده من مادرم شب و روز دعاش میکنه.الهی همه جوونا که درگیر هستن پاک بشن.انشالله

علاقه مند به کتاب و مطالعه و تحقیق.عاشق کوه و طبیعت.دان یک تکواندو.

سلام من برادرم حدود ده سال اسیر مواد و تریاک بود خلاصه زندگیش نابود شده بود و سه بارم رفت کمپ ولی نتونست ترک کنه بازم شروع کرد.توسط یکی از فامیلامون دکترای طب سنتی داشت براش قرص درست کرد هزار مرتبه شکر بیست روزه گذاشت کنار و میگفت ده درصد خماری فهمیدم و همش میخوابید و پر انرژی شده بود الان مغازه داره کار میکنه.کسی واقعا نیاز داشت من برا رضای خدا و نیت پاک شمارمو میذارم بهم بگه ایشالله به حق امام حسین معرفیش کنم درمانش کنه.شمارم اینه کسی خواست پیام بده 09376197707.

اینم بگم بخدا داداشمو پدر بیچاره ام میلیونها خرج کرد ولی میگفت تحمل درد و خماری ندارم ولی با اون قرص ها خداروشکر به آغوش خانواده برگشت همیشه هم نماز میخوند و قرآن برا ذهنش که آروم باشه.اون طرف گفته بود این قرص ترکیباتی داره که گیرنده های مواد رو تو مغز مسدود میکنه و دیگه فرد نیاز نمیبینه مواد مصرف کنه.خدا خیرش بده من مادرم شب و روز دعاش میکنه.الهی همه جوونا که درگیر هستن پاک بشن.انشالله

علاقه مند به کتاب و مطالعه و تحقیق.عاشق کوه و طبیعت.دان یک تکواندو.
2706