1421
1389
عنوان

کیا انتخاب کنم؟؟😓

122 بازدید | 15 پست

به نطر شما بهترین مرجع تقلید کی هستند؟؟ می خوام دستوراتشان راحت باشه..من هنوز مرجع تقلید ندارم اگه مسئله ابرام پیش بیاد تونت می زنم جواب میگیر م ولی الان می خوام یه نفر راانتخاب کنم وطبق دستورات ایشون عمل کنم..مرسی😌

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1401

البته من مرجل تقلیدم اقای مکارم هستن ولی میخام عوض کنم و از رهبر تقلید کنم

پای مادرتان راببوسید آنقَدر که به گریه بیفتد از گریه او شماهم به گریه می افتید آنجاست که زندگیتان روی غلتک می افتد و خداوند درهایی که برویتان بسته را باز میکند

در نبود امام زمان باید از یکی تقلید کرد

پای مادرتان راببوسید آنقَدر که به گریه بیفتد از گریه او شماهم به گریه می افتید آنجاست که زندگیتان روی غلتک می افتد و خداوند درهایی که برویتان بسته را باز میکند
1394
البته من مرجل تقلیدم اقای مکارم هستن ولی میخام عوض کنم و از رهبر تقلید کنم

چطور؟؟ منم می خواستم رهبر راانتخاب کنم ولی یه سری گفتند بعضی از دستوراتشون سخته ،نمی دونم

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇

دعوا نشه صلوات برا من مکارمه

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
چطور؟؟ منم می خواستم رهبر راانتخاب کنم ولی یه سری گفتند بعضی از دستوراتشون سخته ،نمی دونم

اتفاقا اقای مکارم خیلی هم راحته البته تو نود درصد مسایل تمام مراجع هم عقیده اند ولی من رهبر رو خیلی دوست دارم 

1390