2726
عنوان

چرا من اینجوری شدم

840 بازدید | 37 پست

نمیدونم چرا دیشب که شب احیا بود اصلآ واسه حاجتم دعا نکردم  یه جورایی دیگه سرد شدم ازش 

ولی خیلی هم دوست دارم حاجتم برآورده بشه ولی مثلخ سالهای قبل اصل دعا نکردم واسه برآورده شدنش😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیر و زود داره، سوخت و سوز نداره

من هم خیلی نا امید میشدم، الان میفهمم چرا بعضی از دعا هام برآورده نشدن

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
دیر و زود داره، سوخت و سوز نداره من هم خیلی نا امید میشدم، الان میفهمم چرا بعضی از دعا هام برآورده ...

آخه دیگه کی وقتی دیگه حسی نسبت بهش نداشتیم وقتی دیگه بهترین روزای عمرمون بابتش گذشت😕

آخه دیگه کی وقتی دیگه حسی نسبت بهش نداشتیم وقتی دیگه بهترین روزای عمرمون بابتش گذشت😕

صبر داشته باشید، ببین یه نمونه اش، من پارسال استعفا دادم برای بچه دار شدن، نشد، انقدر نذر کردم، دعا کردم نشد، چند ماه بعد شرکت شوهرم رو منحل کردن، بیکار شد، تا فروردین نتونست کار پیدا کنه، دوتایی از هشت میلیون در ماه رسیدیم به صفر،  فهمیدم دلیلش این بوده و الکی اصرار  میکردم، خیلی از این موردا پیش اومده، الان خیلی دعا میکنم و منتظر میمونم

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
2706