2737
2734

سلام خانُمای خوشگل ک لووازم ارایش دوست دارن 

هدف ازاین تاپیک معرفی رژهای خوشگلمون 😎 با عکس هستش ک لطفا هرکی عکس میذاره این شرایط رو رعایت کن 

عکس رژ 

عکس از شماره رژ 

عکس از رنگ رژ روی لب 

چرا؟؟؟ چون دیگه ۱۰۰صفحه رو اختصاص ندیم ب اینکه فلانی این رژت شمارش چنده؟ مارکش چیه و فلان بهمان ...🐒همه رو دریک پست بیان کنید 

👈لطفا سعی کنید پست اضافی نذارید

👈 🚫🚫🚫گذاشتن صرفا عکس لب فقط، با حفظ حریم شخصیتون ک سو استفاده نشه از عکس 

👈⬅️اینکه صرفا فقط عکس رژ رو بذاریم کاربردی نیست تو نت پر عکس رژه از مارکهای مختلف

🐮 من میگم عکس از رنگ رژ روی لب باشه ک بچه ها واقعیت رو ببینند و بتونه راهنمای درستی باشه برای خرید اون رژ و دراخر اونایی ک عکس از روی لب نمیذارن ک خواهش میکنم حتما رو لب باشه چون باید ببینیم جلوه اش رو لب چطوره چون رو دست مشخص نیست ولی دراخر اگر نشد رو ساعد دستتون تست رنگشو بذارید 

👈 میتونید عکس از ریمل بذارید عکس چشم قبل و بعداستفاده باعکس خود ریمل

💅خلاصه لاک و رنگش روی ناخن و ... 

👚لباس خاص و ادرس مغازه 

👟👠👡کفش خوشگل و قیمت و ادرس 

💞💝 ب خوشجیل جات خوش امدید 💝💞

😁😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

گوشی من دوربینش داغونه رنگارو عوض میکنه مثلا اگه جیگری بزارم صورتی مات نشون میده 😒😒😒 .

واسه همین نمیزارم 😑

+ بگو بارون بیاد آروم میشم                      _ آروم باش بارون میشم                        
2706