2733
2734

پيج يه دكتر زنان و زايمان رو تو اينستا دنبال ميكنم،،، امروز يه پست گذاشته بود در مورد واژينيسموس،، عكس گرفتم گفتم بزارم براي كساييكه اين مشكلو دارن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ی کانال تو تل پیدا کردم تقریبا تو دوهفته مشکل رفع میشه

روششون چيه؟

2728
2738
آدرس کانال @vaginisus1

البته من اين مشكلو ندارم،،، اما ميدونم تو همين سايت خيليا اين مشكلو دارن كه زندگياشون از هم پاشيده يا شديدا دارن به مشكل ميخورن

من این مشکلو داشتم تو ماماسایت رفتم 

یه ماهه حل شد

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

يك كانال تلگرامي هست براي تازه عروسا 

يكي ك قبلا مث خودشون بوده و درمان شده باهاش همراه ميشه و درمان ميشه

بعضي ها خيلي زود بعضي ها يكمي زمان بر هست

هر چقدر سريعتر شروع بشه درمانش هم دوره كوتاهتري داره

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706