2737
2734
عنوان

امپول hcg و جنسیت جنین

82174 بازدید | 171 پست

سلام خانوما، خوبین 

به نظرتون زدن این آمپول روی جنسیت بچه تاثیری داره؟؟ راسته که میگن این آمپول دخترایی میاره؟؟ 

میشه خانومایی که زدن این آمپول و باردار شدن جنسیت بچشون رو بگن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه ربطی نداره

شما امپول بزنی اسپرم شوهرت که تغییر نمیکنه😨 جنسیت به مرد مربوطه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
عزیزم روز چندم سیکلت باید آمپول بزنی؟

گلم بنظرت بزنی بعد ۳۶ ساعت بعد اقدام کنی پسر نمیشه؟چون میگن روز تخمگذاری احتمال پسردار شدن زیاده

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
نه ربطی نداره شما امپول بزنی اسپرم شوهرت که تغییر نمیکنه😨 جنسیت به مرد مربوطه

نه فقط به مرد نیست چون برا تعیین جنسیت میزنن این امپولو گاهی

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
2738
آخه زمان تخمک گذاری مهمه

زمان تخمک گذاری عامل اصلیه تعیین جنسیته که کی لقاح صورت بگیره

36 ساعت زیاد نیست؟؟ برا پسر؟؟ 

دکتر به من گفت ۳۶ ساعت اما من برا تعیین جنسیت نزدم 

شاید دکتر شما نظر دیگه ای داشته باشه اما این آمپول چون تخمک آزاد میکنه احتمال پسر دار شدنو بالا میبره 

2706