2733
2734

سلام خانمها. من هفته پیش که 6 هفته و 3 روز بودم رفتم سونو فقط ساک خالی اندازه 4 هفته دیده شد وگفت دو هفته بعد بیا دوباره سونو بده. 4 روز بعد خونریزی کردم که زیاد نبود فقط تو دسشویی بود چند تا لخته کوچک کوچک حالت اول پریودی. بعد رفتم دکتر تیتر بتا دادم که230 بود و امپول پروژسترون و شیاف هم داد. عصر تو خونریزیم یه بافت تیره دون دون اندازه یه بند انگشت دیدم. تا شب دل دردم ادامه پیدا کرد و شدید تر شد ولی شیاف رو که گذاشتم با یه استامینوفن خوردم و خوابیدم صبح دیگه نه از دل درد خبری بود و خوتریزی هم خیلی کم شد. تیتر بتام بعد 48 ساعت شد 43. به دکتر گفتم سونو گفت نمیخواد فقط هفته بعد یه تیتر بتا دیگه بده که باید زیر 10 اومده باشه.

من نگرانم که سقطم کامل نشده باشه و شیاف جلوش رو گرفته باشه. چون من چیز بزرگی اندازه کف دست دفع نکردم که کیسه و اینا داشته باشه و خونریزیم هم کلا 3 تا نوار بهداشتی هم مصرف نکرد!

میشه چون ساک تو 4 هفته مونده و جنین تشکیل نشده یا رشد نکرده سقط من در همین حد و کم حجم بوده باشه؟ یا بخاطر امپول و شیاف پروژسترون جلوش گرفته شده؟

نه عزیزم سقط شده ۲۳۰عذدی نیس که بخای اون همه خونریزی ک فکرشو‌میکنی داشته باشی من دیگه استاد شدم تو این چیزا فک نکنم کسی اندازه من تجربه داشته باشه تو سقط 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خیلی نگرانم. میگن اگه چیزی باقی بمونه خطرناکه و باعث عفونت میشه. از یه طرف هم هفته پیش که مثلا هفته 6 بود و سونو 4 هفته نشون داد، همون ساک خالی هم تو سونو شکمی دیده نشد و فقط تو سونو واژینال دیده شد. الان اگه چیزی مونده باشه آیا با سونو شکمی دیده میشه اصلا؟

2738

نه سفط شده بزار خونریزیت تموم که شد برو یه بتا بده اگه از بقایاش مونده باشه باید همیشه لک بینی داشته باشی بادرد داشته باشی 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
نه عزیزم سقط شده ۲۳۰عذدی نیس که بخای اون همه خونریزی ک فکرشو‌میکنی داشته باشی من دیگه استاد شدم تو ا ...

خب وقتی هفته پیش ساک دیده شد یعنی بتا بالای 1000 بوده بعد اومده پایین. البته به قول شما ساک 3.3 میلیمتری دیگه چیزی نیست

اونی که میگی دفع شده جفت بوده 

جنین هم که تشکیل نشده بوده

فقط حتما بعد از اینکه بتات پایین اومد یه سونو هم بده بقایای جفت باقی نمونده باشه

هر چند اگه باشه هم احتمال اینکه با پریود اول دفع شه زیاده ولی خب چک کنی بهتره خدای نکرده عفونت نکنه

خب وقتی هفته پیش ساک دیده شد یعنی بتا بالای 1000 بوده بعد اومده پایین. البته به قول شما ساک 3.3 میلی ...

خونریزی که بگنی بتا میاد پایین فقط چن روز دیگه بتاتو‌چک کن که صفر سده باشه من خودم چهارتا سقط داشتم که با سونو شکمی اصلا دیده نمیشد فقط واژینال اونم فقط ساک اگه بقایا بمونه خونریزیت بند نمیاد و همش لک میبینی 

2706