2733
2739
عنوان

من به کمک نیاز دارم

186 بازدید | 17 پست

حالم خیلی بده پسرم ۴سالشه از وقتی رفت مهد مدام هر ۲۰روز مریض شد الان از هفته گذشته سه شب تب کرد بدون هیچ علایمی خوب شد دوباره از دیشب تب داره ۱۱روزه هیچی نخورده ۲کیلو لاغر شده خسته شدم کلا بدغذاست ولی دیگه هیچی نمیخوره بردیمش امروز دکتر میگه هیچی نیست باید تا ۴۸ساعت بمونیم بریم ازمایش بدیم بهش اموکسی سلین داده نمیدونم بدم بهش با نه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تب داره غذا نمیتونه بخوره؟ مژهاش ب هم چسبیده نیس؟ 

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ببین عزیز

پسر منم زیاد مریض میشه

این سری مریض شده  اول تب کرد الکی  بعدم دکتر گفت سرماخورده

گلوش پر خلط

دکتر گفت سیستم دفاعی بدنش پایین بهش  دارو داد

گفت سیستم دفاعیشو ببر بالا

خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن
خدایا خسته شدم مگه میشه بچه همش مریض باشه و هیچی نخوره بخاطرش از سرکار اومدم بیرون یکساله اما ارامش ...

والا دختر منم همین طور بود از وقتی رفت مهد هفته ایی یه آنتی بیوتیک خورد .به دکتر گفتم دیگه خسته شدم گفت عیب  نداره مثلا اگه قراره تو کل زندگی اش هزار تا ویروس بگیره این همرو توی بچگی گرفته انشاالله بزرگ شه کمتر مریض میشه

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
یعنی فک میکنی ما شاید از دکتره بیشتر میدونیم😐  خب نزارش مهد بچه ها مریضن بهش منتقل میکنن هی

دکتر من و دعوا کرد گفت باید زودتر میذاشتی اش مهد .که آماده بشه این ویروس ها رو توی مدرسه نگیره .من که واقعا بیچاره شدم

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
2706