2737
2734

حدودا یکسال کلاس خیاطی هم رفتم ولی حرفه ای نیستم به نظرتون میتونم؟

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

اگه تمرین کنی میتونی چرا که نه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تمرین کنی میتونی چرا که نه

خییلی امیدوارم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم اصلا

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2731
چی هست

از کارگاه های خیاطی سفارش قبول میکنیم مثل لباسهای فرم. بعد تو خونه میدوزیم یعنی برش خورده بهمون میدن ما میدوزیم.

2738
سری دوزی چی هست

مثل لباس نظامی یا لباس بیمارستان،جاری خواهرم تو خود کارگاه کار میکنه برجی پنج ملیون درامد داره البته اون حرفه ایه

از کارگاه های خیاطی سفارش قبول میکنیم مثل لباسهای فرم. بعد تو خونه میدوزیم یعنی برش خورده بهمون میدن ...

خیلی خوبه ک 

انجام بده 

این دور و زمونه کار خیلی کمه 

تازه چی بهتر از این ک تو خونه خودتم هستی

کاش منم ی هنری داشتم... 

خیلی خوبه ک  انجام بده  این دور و زمونه کار خیلی کمه  تازه چی بهتر از این ک تو خون ...

آره انشاالله میخوام استارتشو بزنم حالا پنج ملیونم نشد به ماهی دوملیون هم راضیم☺

بنظر من خیلی عالیه ...منم انشالله میخوام تولیدی لباس بزنم

به نظرتون کار بهم میدن با توجه به این که خییلی حرفه ای نیستم.

2706