2726
عنوان

کم خونی شدید دربارداری

36652 بازدید | 34 پست

سلام دوستان من تو۲۷هفته بارداری هستم ولی کم خونی شدید گرفتم طوری که هموگلوبین خونم شده ۹ باوجود اینکه روزی دوتا قرص اهن هم میخورم ولی بیفایدس یعنی برای جنین این کم خونی ضرر نداره؟؟؟لطفا هرکسی اینجور بوده و مشکلی نداشته جنینش منم راهنمایی کنه ؟؟مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه شوهرت کم خونی نداره هیچ‌مشکلی نیست منم کم خون شدیدم چون شوهرم کم خون میست هیچ خطری بچه رو ...

ن عزیزم شوهرم کم خونی نداره خودم خیلی کم خونم نگران جنینم هست

2728
چه ارتباطی به همسر داره؟ جالب بود

ارتباطش اینه که بارداری بچه لقاحش با کم خونی بوده یانه اگر پدرش کم خونه بوده اسپرم و ژن کم خونیش به بچه سرایط میکنه 

خدایا شکرت 😍😍
امروز به دوترم زنگیدم گفت همون دوتا قرص اهن رو بخور اخه فایدش چی هیچ تغییری نکردم من باروری دوتا خور ...

عزیزم قرص اهن مصرف زیادش وقتی کم خونی داری هیچ تاثیر بسزایی نداره همون مقدار که دکتر گفته کافیه چون بدنت همون مقدارو جذب میکنه 

خدایا شکرت 😍😍
عزیزم هیچ مشکل خاصی ایجاد نمیشه حتی اگه کم خونی شما مینور باشه 

خدا کنه چون من هپارینی هستم و روزی دوتا امپول هپارین میزنم و قرص ا اس ا هم میخورم میگم نکنه بخاطر این داروهاس که کم خون شدم😣😣😣

خدا کنه چون من هپارینی هستم و روزی دوتا امپول هپارین میزنم و قرص ا اس ا هم میخورم میگم نکنه بخاطر ای ...

ا اس ا که برای غلظت خون تجویز میشه حتما با پزشکت مشورت کن و سابقه ی پزشکی شما چک شود 

خدایا شکرت 😍😍
عزیزم اگه شوهرت کم خونی نداره هیچ‌مشکلی نیست منم کم خون شدیدم چون شوهرم کم خون میست هیچ خطری بچه رو ...

چه ربطی به شوهر داره خودش کم خون شدیده برا خودش و بچه ضرر داره تو بارداری کم خونی شدید گرفته بچه تو شکمش نه شکم شوهرش

ن عزیزم شوهرم کم خونی نداره خودم خیلی کم خونم نگران جنینم هست

ببین من کم خونیم خیلی زیاد بود رسیده بود هشت یعنی از جام نمیتونستم پاشم شدید سرم گیج میرفت البته ماه اخرم بود قرصای برام نوشت دکتر صد هزار تومن شدن روزی سه تا باید میخوردم تو اگه دیابت بار داری نداری بعد از قرص خوردن خورشت عدس بخور موز زیاد بخوز اینا عالین خون سازن 

چه ارتباطی به همسر داره؟ جالب بود

اگه دوطرف کم خون باشن بعد بارداربشه ضرر داره برا جنین ولی تو بار داری هیچ ربطی به مرد نداره کم خون باشه یا نه خود خانم کم خونی شدید پیدا کرده که ضرر داره خیلی باید مواظب باشه و دارو مصرف کنه

2706