2733
2734
عنوان

نوزاد 17 روزه ام رو برای ختنه کجا ببرم ؟ ختنه لیزری چگونه است ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29301 بازدید | 31 پست

عزیزم ختنه لیزری اصلا خوب نیست چون دکترا میگن همه رگ هارو میسوزونه و ممکنه زخمش چرک کنه تازه بخیه هم که لازم داره فعلا بی دردسرترین روش همون حلقه است من پسرمو بردم کلینیک ختنه نوزادان تهران پیش دکتر امیر بهتاش امیری که خیلی هم بی دردسر انجام شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با تشکر از همه خانومها و مادرای عزیز خواهشاً اگه اطلاعاتی راجع به ختنه لیزری میدونین بگین . دست گلتو ...

با سلام من امروز بچه مون رو بردم دکتر همون لیزری ختنه کردن البته اسمش لیزره ولی با یه دستگاهی سیم داره و داغه پوست اضافی رو میبرن و یه ددنه بخیه فقط داره اونم جذبی هست.... بچه اذیت نشد فقط پنج دقه طول کشید الانم راحته حتی واسه ادراره اول هم گریه نکرد. تازه اونی که میگه رگها خراب میشن یکی نیست بگه چرا اطلاعات ندارین دروغ میگین اخه مگه تو روش سنتی رگها رو دوباره به سره جاش وصل میکنن؟؟؟؟ مسلما جواب نه.... کمکم سره رگها کور میشه و زخمش خوب میشه بعدشم رگه اصلی و مهمی تو پوست نوک الت نداریم که بخواد خراب بشه تا جایی که من میدونم اطراف خوده اجسام غاری رگ هست اما پوست نداریم..... درکل من لیزری نقره ای یا همون سوزوندن بدون بخیه و بدون حلقه رو ترجیح دادم چون هم دو سه روزه خوب میشه هم از لحاظ زیبایی بهتره چون رده بخیه نداره....اما شما هم بدونید هرکار کردین جای کسی برین که تجربه ی زیادی داشته باشه و برخوردش با بچه مناسب باشه..... 

2728
با تشکر از همه خانومها و مادرای عزیز خواهشاً اگه اطلاعاتی راجع به ختنه لیزری میدونین بگین . دست گلتو ...

این روش کاملا مشابه سنتی هست فقط با دستگاه برش میزنن و به همین دلیل یک قطره هم خون نمیاد و بدنبالش خبری از عفونت و چسبیدن پانسمان و ... نیست..

توی همه نوع ختنه بدلیل استفاده از بیحس کننده چند ساعتی بچه دردی حس نمیکنه 

2738

سلام

به کسی که انجام می‌ده خیلی ربط داره

کلا بچه‌ها موقع ختنه به روش سنتی درد نمی کشن هر چی درد هست بعدش هست که خب طبیعیه و برای همه‌ی روش هم هم اون درد بعد وجود داره چون به هر حال یه قسمتی از پوست رو بریدن

من خودم بچه‌م رو به روش سنتی ختنه کردم و بچه‌م کل مدت ختنه ضجه می‌زد و ماهم اشک می‌ریختیم اما بعدش مشکل آنچنانی نداشت

بعدا فهمیدم گریه‌ای هم که موقع ختنه می‌کرد اصلا از درد نبود بخاطر این بود که دست و پاش بسته بود و چند نفری ریخته بودن بالای سرش و یه مقدار گشنه هم بود

من تجربه نداشتم و دکتر باید قبلش بهم می‌گفت یکم آب داغ با نبات با خودم ببرم موقع ختنه بدم به بچه هم قندش بره بالا و کمتر اذیت شه هم یا خوردنش کمتر گریه کنه

دوستم چند ماه بعد از من بچه‌ش رو ختنه کرد به همین روش سنتی بچه‌ش فقط اولش که آمپول می‌زنن گریه کرده بود و وسط ختنه خوابیده بود! پس مطمئن باش بچه درد نمی کشه موقع ختنه فقط از ترس گریه می کنه

یه آدم خوب و با حوصله پیدا کنید و به روش سنتی که سال‌هاست جوابش رو پس داده ختنه کن بچه رو

روش های دیگه جدیدن معلوم نیست بیست سال دیگه چه عوارضی ازشون در بیاد

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
واااا تاپیک مال ۱۰ سال پیشه  نمیدونم چجوری اومده بالا🤣 اخی نینی استارتر الان ۱۰ سالشه😁

زودتر می‌گفتی 😂😂

یک ساعت نشستم توضیح دادم

اما خب توضیخات می‌مونه استفاده می‌شه...

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
سلام عزیزم میشه لطفا اسم دکتر و شماره مطبشو بگین ممنون میشم 

شما رشت هستید؟

2706