2410
2553
خودم هم دوست ندارم. رنگ موهام رو هم دوست دارم. ولی سفیدها خیلی داره زیاد می‌شه دیگه. 🙁

میخوای عکس از رنگ تیره موهام بذارم برات

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اشکالی نداره آره. خیلی ممنون می‌شم.

باشه عزیزم

دفعه اول تیره بود

الانم بلوند جفتشو میدم

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍
رنگ همرنگ موهات بخر و با مسواک فقط روی سفطدها بکش همه موهاتو رنگ نکن

این خیلی ایده‌ی خوبیه. رنگ رو بخرم کافیه؟ دکلره یا چیز دیگه‌ای لازم نیست که سفیدها رنگ بگیره؟ قهوه‌ایه موهای خودم.

2456
این خیلی ایده‌ی خوبیه. رنگ رو بخرم کافیه؟ دکلره یا چیز دیگه‌ای لازم نیست که سفیدها رنگ بگیره؟ قهوه‌ا ...

یه معازه خوب برو و از خودشون بپرس رنگ وایه رنگ کردن سفید هام میخوام .تا جایی که من میدونم شماره ۴ و ۵ به راحتی سفید رنگ میگیره .دکلره هم نمی خ اد باز از خودشون بپرس بیشتر راهنماییت میکنن

2714
عالی! تا جایی که معلومه این باید خیلی هم بهت بیاد. از رنگش هم خوشم اومد. از اون بلوند جیغ‌های مصنوعی ...

آره عزیزم همه میگن خیلی بهت میاد

اولش که توش رکه های نقره ای داشت خیلی باحال بود

خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی‌ت. همین کار رو می‌کنم. مرسی.

عزیزم ولی تجربه ثابت کرده چند رنگ مخلوط کنی عالی تر میشه تا فقط یه رنگ باشه

رنگش مدل یقش و مدل استینش  بلهههه که مشخصه  مبارکت باشه عزیزم

ممنون عزیزم قابل نداره😚

2706