2737
2734
عنوان

سفر به کیش با بچه ۵۰ روزه

1019 بازدید | 61 پست

سلام خانم ها میشه از تجربیاتتون بگید

هوا الان چطوره کسایی که ساکن جزیره هستن

و برای این که پسرم اذییت نشه چکار هایی کنم

و برا خرید با قیمت مناسب کجا رو پیشنهاد میکنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هوا که الان افتضاحهه چه موقع جنوب رفتنه تو اوج گرما من ابجیم اونجا زندگی میکنه از گرما فرار کرده اومده شمام اگر میخای گرما زده بشه بچت برو

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
2728

برای من چند سال پیش یه موقعیت این جوری پیش اومد نرفتم . گفتن بچه شاید گرمازده بشه

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊

به هیچ وجه توصیه نمی کنم 

هوا بس ناجوان مردانه داغ است و بچه بیچاره کباب خواهد شد 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
2738
بلیط گرفتم دیگه..

بی خیال نرو، بچت واجب تره گناه داره

نصف بهای بلیطم شاید بهت برگردونن

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊

خيلي گرمه

ولي هتلا خنك هستن

تاكسيا هم كولر دارن

پاساژا هم همه خنك هستن

فقط تو خيابون و كنار دريا نري مشكلي نداره

كه البته اينجوري فايده نداره

كيش به ساحلش و پلاژش و دوچرخه سواري و ايناشه

2706