2737
2734

من شنیدم خیلیا تاثیر دلشته

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واس عفونت استفاده کردم خیلی خوب بود الان خیلی وقته مشکلی ندارم من کنارش مترونیدازولم خوردم

اره منم دارم مترونیدازول و افلوکساسین هم میخورم

دکتر قرص ویتامین سی هم داده

ی جعبه خوردی فقط؟

2731
اره منم دارم مترونیدازول و افلوکساسین هم میخورم دکتر قرص ویتامین سی هم داده ی جعبه خوردی فقط؟

اره تو یه جعبه دوورقه قرص بود خیلی قرص خوبیه از بیماری های دیگه زنانه هم جلوگیری میکنه من دیدم بعضیا حتی بدون تجویز پزشکم از داروخونه میگیرن استفاده میکنن

2738

من استفاده کردم همراه لاکتوفاژ که واژینال بود واسه ی عفونت.عالی بود من 1سال بود ک درگیر عفونت بودم و با هیچی خوب نمیشدم ولی این خوبم کرد.درضمن شیمیایی هم نیست اگه اشتباه نکنم پروبیوتیکه

💗یه صلوات واس حاجتم میفرستید💗
2706