2726
عنوان

با کی درد دل می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3104 بازدید | 38 پست

منم بيشتر اوقات به همسرم حرفامو ميگم اگه نتونم به اون بگم با خواهرم صحبت ميكنم كاش شما هم با خواهرت خيلي صميمي بودي و ميتونستي راحت حرفتو بگي بهش

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈

واقعا به کسی نمیشه گفت

من بعضی وقتها با دوستای مجازی دردل میکنم چون همدیگرو نمیبینیم که نمک روی زخمم بشن

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تو وارد دنیاش شو  باهاش صمیمی شو  شوهرته شریک زندگیته  ناراحتیایو بهش بگو  ...

به نظرم دیگه بعضی رفتاراش دیگه غیرقابل تغییره و اصلا نمی خواهد کاری کنه

هرچی بگی کار خودش را می کنه و اصلا محل نمی گذاره

2728
به نظرم دیگه بعضی رفتاراش دیگه غیرقابل تغییره و اصلا نمی خواهد کاری کنه هرچی بگی کار خودش را می کنه ...

متوجه هست که با این رفتارش داره شمارو اذیت میکنه؟ 

یا اصلا نمیفهمه؟ 

دلم می خواهد بچه دوم داشته باشم شوهرم همکاری نمی کنه 

همیشه خسته است و خوابش میاد یا غذا زیاد خورده و نمی تونه 

واقعا برای دخترم خدا را شکر می کنم چون الان می فهمم با توجه به روحیه شوهرم معجزه شده که من حامله شدم

مثلا موضوع بچه خواستن را بهش گفتم براش توضیح دادم زمان تخمک گذاری را بهش می گم انوقت رو ساعتش نگاه می کنه اخه ساعتش تقویم داره می گه باشه تو اون هفته هر روز با هم هستیم بعد که هفته شروع می شه هر شب موقع خواب بوسم می کنه می گه امشب نشد فردا بعد میره جلوی تلویزیون تا دو می شه فیلم می بینه و شکلات می خوره

یعنی هرشب همینه 

الان خیلی ناراحتم چون این دوره هم گذشت و دوباره ماه بعد همین اتفاقات تکرار می شه

موضوع دیگه همش خانه است و تمام مدت با من است تنهایی جایی نمیره 

دیروز بعد از مدتها نیم ساعت رفت بیرون که از تعمیرگاه وسیله بیاره نمی دونید چه حس خوبی داشتم

چون همیشه خونه است نمی تونم دوستی را دعوت کنم با هم گپ زنونه بزنیم یا تلفنی با کسی حرف بزنم

خب با شوهرت درد دودل كن هيچ كس به اندازه شوهر نميتونه ازمو خوب دلداري بده

تجربه نشون داده ک هیچ وقت با شوهر درد دل نکنید☺☺☺☺☺بعد همون حرفارو میکوبه سر زنش

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
موضوع دیگه همش خانه است و تمام مدت با من است تنهایی جایی نمیره  دیروز بعد از مدتها نیم ساعت رف ...

چ شوهر تنبلی 🤕🤕🤕🤕🤕

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  

من قبلنا همه چیز به شوهرم میگفتم حالا سو استفاده میکنه با خوا هر و برادرم بحثمون میشد به شوهرم میگفتم حالا هیییی سر کوفت میزنه که تو ن با من ن با خونوادت نمیتونی بسازی یه رازی از رازای خانوادم و بهش گفتم هر بار بحثمون میشه میگه خیلی بی شرمانه به پدرم و مادرم میگه بعضی وقتا خستم میکنه 

از خدا میخوام کمکم کنه جون هیچ جوره نمیتونم درستش کنم 

تجربه نشون داده ک هیچ وقت با شوهر درد دل نکنید☺☺☺☺☺بعد همون حرفارو میکوبه سر زنش

اره شايد بعضي مسائل رو بهش بگي بكوبه سر ادم اما من غر زدنام واسه شوهرمه پيشم نيومده بكوبه سرم البته خودمم بعضي از مسائل كه ميدونم بعدا سرزنشم نميكنه ميگم بهش

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈
2706