2410
2553
عنوان

بارداری بلافاصله بعدازسقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 30 پست
بعضيا ميگن بلافاصله باردارشو بعضي ميگن ٦ماه صبر كن ولي بهترين كاري كه ميتوني بكني اينكه بري زير نظر ...

چکاب وپاپ اسمیر هم دادم هیچ مشکلی ندارم وتخمدان هام نرماله واندازه طبیعی.فقط شوهرم یکم ضعیفه

نی نی توی دلمواول ب خدا بعد ب امام رضاسپردم... میشه برای سلامتیش یه صلوات بفرستی    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الان بارداری؟

نه ۲۰اردیبهشت ۵هفته سقط شد.الان دوس دارم بارداربشم نمیتونم ۲ماه صبرکنم عاشق بچم.ولی میترسم گفتم ببینم کیا بعدازاین مدت باردارشدن ومشکلی نداشتن

نی نی توی دلمواول ب خدا بعد ب امام رضاسپردم... میشه برای سلامتیش یه صلوات بفرستی    
اگه باردار نیستی صبر کن ، که خدایی نکرده رحمت به سقط عادت نکنه ، بذار کاملا ترمیم بشه ، گرمیجات خیلی ...

همین دیگه میترسم ریسکه.مگه صبورباشم تا۲ماه دیگه اینطورک معلومه چاره نیست وکسی ام تجربه بارداری سالم اینطوری رونداشت انگار

همین دیگه میترسم ریسکه.مگه صبورباشم تا۲ماه دیگه اینطورک معلومه چاره نیست وکسی ام تجربه بارداری سالم ...

منم یه سقط توی هفته ۴و۵ داشتم پزشکم گفت دوماه خودتو تقویت کن بعد اقدام کن ولی من گوش نکردم و ماه بعدش باردار شدم نی نی هم سالمه مشکلی هم نداشتم

2714
منم یه سقط توی هفته ۴و۵ داشتم پزشکم گفت دوماه خودتو تقویت کن بعد اقدام کن ولی من گوش نکردم و ماه بعد ...

عزیزم ینی موقعی که خوتریزیِ سقط رو داشتین اقدام کردین یا خونریزی قط شد اقدام کردین؟ 

آخه گوگل کردم نوشته وقتی که خونریزی سقطو داره بالاترین میزان تخمک گذاریه

بعد از خونریزی... تقریبا از روز ۱۰ام سیکل

ممنون عزیزم بخاطر جوابت. میخام همین ماه اقدام کنم نمیخام و نمیتونمم صبر کنم. شنبه میگم دکتر برام آزمایش بنویسه بعدجواب میریم اقدام. دلم نی نی میخاد

شما چه آزمایشاتی دادین؟ تو بارداری بعدازسقط چه کارایی کردین که استرستون کمترشه 

و اینکه میگن رحم ضعیفه و این حرفا چیکارا برا تقویت کردین و هرچی نیازه ممنون میشم بگین.

ببخشین سوالم طولانی شد 😍😍😍😍

واقعا به راهنماییتون نیاز دارم

ممنون عزیزم بخاطر جوابت. میخام همین ماه اقدام کنم نمیخام و نمیتونمم صبر کنم. شنبه میگم دکتر برام آزم ...

قبل بارداری که یه سری آزمایش روتین هست که  هر دکتری بری مینویسه فقط یادت باشه ویتامین دی هم چک بشه.... بعد سقط هم آزمایشی ننوشت فقط گفت خودتو باید تقویت کنی برام یدوفولیک نوشت و فمیبیون۱ که به جای فمیبیون ۱ گفت اگه هزینش برات مهم نیست قرص فرتال آید مخصوص خانمها رو بگیر..منم دومی رو گرفتم تقریبا ۱۵ روز بود میخوردم که فهمیدم باردارم من این قرصو به همه خانمایی که قصد بارداری دارن توصیه میکنم تمام ویتامین های لازم بررای بارداری رو داره جذبش هم بالاس..مدل مردونش هم هست که واسه همسرم گرفتم اونم استفاده کرد

قبل بارداری که یه سری آزمایش روتین هست که  هر دکتری بری مینویسه فقط یادت باشه ویتامین دی هم چک ...

ممنونم عزیزم. امیدوارم نی نیتو بسلامتی و دل خوش بغل کنی. برا منم دعا کن 😍😍😘😘😘😘

ممنونم عزیزم. امیدوارم نی نیتو بسلامتی و دل خوش بغل کنی. برا منم دعا کن 😍😍😘😘😘😘

ممنون عزیزم فقط امیدت به خدا باشه و کارایی که لازمه انجام بده استرس هم نداشته باش ایشالا تا سال دیگه این موقع نی نیتم بغل گرفتی

2706