عنوان

چالش چاق شدن (* ماه پیشونی و دیگر دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 157399 بازدید | 7845 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام بچه ها من از مرداد تا الان تو رژیمم و 10 کیلو اضافه کردم ولی با چه فلاااکتی   هرشب دل درد و بیداری   پنج شیش کیلوی اولو خیلی آسونتر اضافه کردم ولی بعدش خیییلی کند و سخت وزن گرفتم 

حداقل سه کیلوی دیگه میخوام اضافه کنم 

قدم 165 وزنم 55

خواستم بگم ناامید نشید به همون اندازه که واسه لاغرا چاق شدن سخته به همون اندازه شایدم بیشتر لاغر کردن واسه افراد چاق سخته

خودم هردوتاشو تجربه کردم 

سلام دوستان منم رژیمو شروع کردم میخام تا عید 10 کیلو چاق شم قدم 167 وزنم 57 بچه ام شیر میدم روزی 3000 کالری مصرف میکنم گاهی هم بیشتر نمیدونم برا ی مادر شیرده 3000 کالری برا چاق شدن کافیه یا ن؟😕

بزرگترین آرزوم اینه ک چاااق شم😭ولی نمیشم ک نمیشم😐قد 167 وزن 57 میخام بشم 70 اگه راهکار قطعی دارید درخدمتم😑

منم تازگیا اصلا میل به غذا دیگه ندارم

بچه ها کککککم مونده ها تا عید😢 هنوز من که سرجامم و تکون نخوردم و درجا میزنم البته اون اوایل خیلی خوب پیش رفتم دو سه کیلو چاق شدم الان ولی احساس میکنم خیلی تنبلی میکنم برا خوردن هم تنبل شدم 😭😭

من دوماه وقت دارم برا چاق شدن چون خب ادم یه ماه مونده به عید دنبال لباس و این جور چیزاست

اگه اراده کنم و روزانه ۳۰۰۰ تارو بخورم عالی میشه

خدایا کمکمون کن بتونیم🙏🏻🙏🏻

2706