2726
عنوان

چالش چاق شدن (* ماه پیشونی و دیگر دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 157397 بازدید | 7845 پست
خخخخ دقیقا از گردن به پاین استخون و پوست و رگ تشکیل شدم من 

شما نخودچی زیاد بخور دائم بخر و مشتتو پر کن هی بخور،سریع چاق میکنه اگه دائم بخوری،برای پر شدن پایین تنه هم شنیدم سس و سیب زمینی آب پز خیلی خوبه

آرزوهایم را کنار نخواهم گذاشت،دنیا مجبور است با دلم کنار بیاید...

نمیدونم چرا بعضی ها که لاغرن ،لااقل فرم باس نشون خوبه

یا کلا استخون بندیشون پهنه

من بیچاره دور کمر و  با سن و شونه  سینه یکیه 

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چرا بعضی ها که لاغرن ،لااقل فرم باس نشون خوبه یا کلا استخون بندیشون پهنه من بیچاره دور کمر ...

مرگل حان پودر حکیم خوردنش قابل تحمله؟اخه منه بیچاره هر مزه ای خوشم نمیاد 

بو نداره؟اخه تا حالا من حتی جوانه گندم هم نخوردم نمیدونم مزش چه جوریه خخخخ

2728
 منم همینطور هم پاهام خیلی لاغره هم دستام هم صورتم باید چی بخوریم که این قسمتا چاق بشه؟

ستاره سهیل همچین چیزی وجود نداره که فقط دست و پا و صورت رو چاق کنه. وقتی میزان کالری دریافتیت بالا بره طبیعتا کل بدن چاق میشه اونجایی که استعدادشو داری بیشتر چاق میشه. ولی من فکر میکنم اگه با استفاده از چیزهای سالم چاق بشی مطمئنا اندام زیباتری خواهیم داشت تا چیزهای مضر مثل نوشابه و فست فود و ...

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
چطوری میتونم همیشه تو این تاپیک پست بزارم راهنمایی کنید لطفا

بذار تو قسمت علاقه مندی ها بالا تو عنوان کنار اون قلب یه فلش رو به پایین هست وقتی اونو بزنی تاپیک برات ذخیره میشه

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
شیر پاستوریزه رو برا نه ماه میشه داد؟(نه ماه و دو روز) باید بجوشونیمش یا نمیخواد؟

میگن زودتر ندین تا معده بچه آماده بشه،منم کم کم دادم یهویی شروع نکردم مثلا از روزی یک شیشه شروع کردم بقیه ی روز بازم شیرخشک میدادم،تا 2 ماه این مدلی جلو رفتم کم کم زیاد کردم تا دیگه کلا شیرخشک رو قطع کردم

سلام بچه ها توی برنامه کالری شمار بشقاب برای لازانیا نوشته 5*7*10

و دو تا ستون جلوشه که چند تکه خوردی

منظورش اینه که برای ستون اول :هر تیکه شامل 10 سانت در 7 سانت لازانیا

برای ستون دوم:هر تیکه شامل 7 سانت در 5 سانت لازانیا

درست متوجه شدم آیا؟؟؟؟

مجردم.تیکر رسیدن به آرزومه♥
مرگل حان پودر حکیم خوردنش قابل تحمله؟اخه منه بیچاره هر مزه ای خوشم نمیاد  بو نداره؟اخه تا حالا ...

مزه ی غالبش کاکائو هست

جوانه گندم مزه آرد میده،یه کوچولو تلخ تر 

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2706