2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب گفتی الان کجاست منم گفتم الزهراس ویزیت نمیکنه استادپزشک دزنان الزهراس که توی استان الان هرپزشک زنانی سوالی داشته باشه ایشون هستندکه ازشون راهنمایی بگیرن

زنگ بایدبزنی مطبشون ببین شماراقبول میکنن 

دوستم ماه پیش تماس گرفته بودگفته بودهرمریصی راقبول نمیکنن

افرادی که بیماری خاص داشته باشن وبارداریدهای پرخطرباشه راقبول میکنن

2738
سلام.چیشد بالاخره رفتین پیش دکتر زارعان؟واگه رفتین کجا رفتین الزهرا؟

بله از تلفن گویا مطب تونستم نوبت بگیرم، مطبشون دروازه شیرازه تو نت هم سرچ کنی شماره تماسش هست فقط باید حوصله داشته باشی تا نوبت بگیری نوبت هم به تاریخ نزدیک گیرت میاد، چون ایشون بیماران خاص را کلا ویزیت میکنه بنابراین همه شرایط خاص دارند و میخواند فقط ایشون به نحوث نظری تخصصی بهشون بده

سلام من الان رفتم مطبشون.حتما باید ار دکتر خودت نامه داشته باشی.شماره مطب ۳۶۶۲۳۴۶۲

عزیزم من بدون نامه رفتم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد، ازم پرسید معرفی پزشک و گفتم ندارم فقط میخوام ایشون روی این مورد خاص نظر برام برند و بدون هیچ مشکلی ویزیت شدم

عزیزم من بدون نامه رفتم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد، ازم پرسید معرفی پزشک و گفتم ندارم فقط میخوام ایشون ...

ولی من تا رفتم منشی پرسید برای چی اومدی گفتم باردارم وسابقه تولد فرزند با بیماری داشتم.الان میخام تحت نظرشون باشم.گفتن فقط باید معرفی نامه داشته باشی.ومنم اومدم.اتفاقاچهارشنبه ۲۱/۹/۹۷ رفتم.

بله از تلفن گویا مطب تونستم نوبت بگیرم، مطبشون دروازه شیرازه تو نت هم سرچ کنی شماره تماسش هست فقط با ...

راستی گفتی تلفنی نوبت گرفتی.میشه شماره رو بدی؟من ۴تاشماره دارم ولی هیچکدوم جواب نمیدن

بله از تلفن گویا مطب تونستم نوبت بگیرم، مطبشون دروازه شیرازه تو نت هم سرچ کنی شماره تماسش هست فقط با ...

عزیزم شما شماره گویا مطب دکتر زارعان رو داری به منم بدی؟توروخدا

خدایا مرسی  

سلام عزیزم درخواست دوستی دادم میشه قبول کنی.من هرچی مطب دکتر زارعان میگیرم پذیرشش همش اشغاله.دوهفته پیش تو هفده هفته پسرمو از دست دادم میخوام پیش این دکتر برم شما رفتی راضی بودی؟شما چجوری تلفنی نوبت گرفتی؟

2706