2733
2734
عنوان

به شوهرم چی بگم

417 بازدید | 25 پست

همین الان باشوهرم بحثم شد.البته ازراه دور چون پیشم نیست.بهم گفت حوصله حرفانو ندارم میخوام تنها باشم همیشه این حرفومیزنه اصلا برام وقت نمیذاره.درکل یاکارداره وقت واسه من نداره یاهم بیکاره حوصله منونداره.خودشم میدونه چقدروابسته اشم اذیتم میکنه.میخوام امشب یه پیام طولانی بدم حرفاموبزنم.چجوریبا زبون بی زبونی  بهش بگم باحرفاش اذیت میشم

مگه میشه باشی وتنها بمونم...محاله بذاری محاله بتونم....  
نکن که بدتر میشه ضعف و وابستگیتو اصلا نشون نده هرچقدر گله کنی بدتر میشه

فکرمیکنم حرفامو بهش نزنم هیچوقت حرفمو نمیفهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرم بمون وقتی اومد پیشت رو‌در رو باهاش صحبت کن پشت گوشی منظور خوب بیان نمیشه و مشکلات زیادی ایج ...

باهاش چت میکردم.ولی هیچکدوم حرفامو نفهمید اخرشم بهم گفت رومخم نرو منم ناراحت شدم 

نکن خواهر من. من هر موقع خواستم بهترش کنم  بدتر شده چون یه سری حرفا که نباید اونموقع زده بشه رو میگی و اتیشش زیاد تر میشه بزار هر موقع اروم شدین

واسه اینکه ارامش به زندگیم برگرده برام دعا کنید💙
2738
باهاش چت میکردم.ولی هیچکدوم حرفامو نفهمید اخرشم بهم گفت رومخم نرو منم ناراحت شدم 

وقتی میگه اعصاب ندارم میخوام تنها باشم بزار تنها باشه

میدونم خیلی سخته مدیریت خشم تو این لحظه ولی با بیشتر صحبت کردن هم‌هیچی حل نمیشه و‌بدتر میشه

بزار اروم‌ بشه بعد ببین‌چطوری از دلت در میاره😊

ببخشید ی چیزی بگم برمم تا نیومدن بگن سایت زنونست. 

شوهرتون الان ی موقعیتی داره شما هر چی بری نزدیک تر اون حالت تدافعیش شدیدتر میشه و بیشتر از شما فاصله میگیره، 1 جلسه برید پیش مشاور اگه امکانش هست.

ولش کن مردا پیام نمیونن اگه بخونن هم توجهی نمیکنن 

من قهر میکنمو بحثم میشه تومار تومار مینویسم اصلد براش مهم نیست جوابم نمیده فقط مینویسم خودم خالی میشم همش فحش میدم خالی میشم اون اصلد نمیخونه اونارو

یه نصیحت از من به تو : تو بچسبی بهش اون ازت فرار میکنه تو ازش فرار کنی اون میچسبه بهت ...یه مدت باهاش سرد برخورد کن ببین چی میشه شاید جواب گرفتی

لیلی ترین لیلای این شهرم/مجنونترین مرد جهانم باش/ گفتی که من ماه تو هستم نه؟/ پس بیش از این ها آسمانم باش....
2706