2733
2734

سلام خدانینیاتونو حفظ کنه 

میخوام بدونم بیمارستان چطور بود اتاق وی آی پی بودید یا سه تخته و دوتخته ؟قیمتش چند تموم شد براتون چقدببریم بیمارستان که کفایت کنه 

راستی میگن کادرش خوب نیس یعنی چطوریه

دکترمن با اکثر بیمارستان خصوصیای تبریز طرف قرارداده،اماخودش بین المللی رو نذاشت برم،گفت هزینه اضافی میگیرن. گفت شفا،شهریار وامیرالمومنین کادر اتاق عملش بهتره😊

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکترمن با اکثر بیمارستان خصوصیای تبریز طرف قرارداده،اماخودش بین المللی رو نذاشت برم،گفت هزینه اضافی ...

دکترمنم شهریار و بین المللی هست ولی شهریارم میگن قیمتش فرق نداره با بین المللی ولی اون قدیمیه این جدید

بهت نگفته هزینه زایمانو ؟تو شهریار و بین المللی؟

2738
اخه من شنیدم کادر اتاق عمل شهریار خوب نیست اما رسیدگی بعد زایمانشون خوبه

دوستم اونجازایمان کرد میگه ده بار امپول بی حسی رو فرو کردن توکمرم دراوردن خیلی گریه کرده بود 

دوستم اونجازایمان کرد میگه ده بار امپول بی حسی رو فرو کردن توکمرم دراوردن خیلی گریه کرده بود 

اره منم ی مورد اینجوری شنیدم 

و تو تاپیکای نی نی سایتم خوندم ک میگن کادر اتاق عملش خوب نیست 

اما همشون از رسیدگی بعدش راضی بودن

دکترمنم شهریار و بین المللی هست ولی شهریارم میگن قیمتش فرق نداره با بین المللی ولی اون قدیمیه این جد ...

من رفتم امیرالمومنین سزشدم با دکترخودم،خرداد پارسال شد3تومن.چقدم کادراتاق عمل ورسیدگیشون عالی بودبخدا.بهترین روزعمرم بود.عالی بود😁😁😁

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
2706