2737
2734

سلام دوستان چهارروزپیش رفتم دکتر،معاینم کردگفت دهانه رحمت بازنشده،ازفرداش زیردلم مثل دردهای پریوددردمیکنه،وکمی هم کمرم دردمیکنه،درداش قابل تحمله به نظرتون دهانه رحمم داره بازمیشه،اینم بگم کشاله رونامم وقتی حرکت میکنم دردمیگیره،دیشب تاصبح کمرم خیلی دردمیکرد،ولی وقتی صبح بیدارشدم بهترشدم،به نظرتون زایمانم نزدیکه؟

خب نزدیک که قطعا هست.ولی درد اصلی نیست..پیاده روی فشرده برو..نزدیکی کن..زود پروسه زایمانت شروع میشه..پله نوردیم خوبه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این دردا کاذبه ولی اگه تو هفته سی و نه چهل باشی ممکنه تو این دوسه روزه زایمان کنی منم این دردا داشتم بستریم نکردم ادمدم خونه دوروز بعد کیسه ابم پاره شد اول هفته چهل

فکر نکن همیشه عقلت حرف اولو میزنه گاهی باید به صدای دل گوش کرد 😍
2738
نمیتونه علایم بازشدن دهانه رحم باشه؟

نه نیست علایم زایمانی درد منظم هست که چند ثاتیه میگیره بعد ول میکنه یعنی ۱۰یا ۲۰ ثانیه شکمت سفت میشه بعضا مث سنگ بعد شل میشه.و علامت دوم باز شدن ترشحات نارنجی یا قرمز رنگه

و یا ابریزش و پارگی کیسه اب

2706