2737
2734
عنوان

قرص واژینال مترونیدازول

| مشاهده متن کامل بحث + 111870 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لاکتوفم برای تمام عفونت ها خوبه میکروب های مفید واژنه

آخه به من پماد الووین هانی نیکا داده.گفته استفاده کن.من تست پاپ اسمیر دادم آزمایشگاه گفت عفونت و التهاب دارم.اون پماد گرون هم هست خریدم استفاده نکردم

2731
من سرکه جوش شیرین عنبر نسا زاج عسل درمانی همه کار کردم فریز  کلوتریمازول مترودینازول فلوکونازو ...

عزیزم توبارداری هم عفونت قارچی داشتی آخه من باردارم وعفونت قارچی دارم وهمه داروها و امتحان کردم نمی‌دونم چی کار کنم خدا خودش کمک کنه بچه سالم دنیا بیاد ببخشید عفونت قارچی بر جنین هم تاثیر دارده من حتی لاکتوفمن خوردم اما تاثیر نداشته

9/9/99 مامانم تمام مشکلاتش تموم شده وبه ارامش رسیده
عزیزم توبارداری هم عفونت قارچی داشتی آخه من باردارم وعفونت قارچی دارم وهمه داروها و امتحان کردم نمی‌ ...

من از چندساله درگیر عفونت قارچیم تو بارداریم که خیلی هم بدتر شدم چون تو بارداری بدن خیلی سیستم ایمنیش ظعیف ترم میشه من کل این ۹ ماه در حال درمان عفونت بودم اما بگو کوچیک ترین تاثیر تو روند بهبودم نبود و این روزهای اخر بارداریم بدتر و بدتر شدم جوری که در روز پنج بار لباس زیر عوض میکنم 

نگران نباش خیلی ها که حتی قبل بارداری عفونت قارچی نداشتن سر بارداری بخاطره تغییر هورمون ها تازه عفونت می گیرن بدیش اینه که ادم اسیره دیگه ۲۴ای  باید دوا درمون کنی و ممکن کیسه اب و پاره کنه و اینکه فکر نکنم رو جنین تاثیر بزاره 

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 

عفونت قارچی جنین داخل شکم را تحت تأثیر قرار نمی‌دهند زیرا دهانه رحم با یک ‌لایه موکوسی درزمان حاملگی بسته شده و کودک نیز در کیسه محافظ قرار گرفته. راه های پیشگیری از عفونت قارچی از جمله: از لباس‌های نخی و گشاد استفاده کنید. قارچ‌ها معمولاً در محیط گرم و مرطوب بهتر رشد می‌کنند. تعویض روزانه لباس‌زیر و زمانی که لباس‌زیرتان خیس شده نپوشیدن لباس‌زیر بهنگام خواب همیشه خودتان را از جلو به عقب بشویید. کم کردن مصرف شیرینی جات و مواد نشاسته‌ای هنگام ابتلا به عفونت قارچی واژن در بارداری از رابطه جنسی با همسر خود پرهیز کنید، زیرا وضعیت بیماری‌تان را بدتر می‌کند. هیچ‌گاه ناحیه تناسلی خود را با مواد شوینده و صابون‌های معطر نشویید. خوردن ماست باعث حفظ تعادل باکتریایی در واژن می‌گردد

مطالعه عفونت قارچی در بارداری در مجله ونوس https://mag.farzand.net/?p=33302

من از چندساله درگیر عفونت قارچیم تو بارداریم که خیلی هم بدتر شدم چون تو بارداری بدن خیلی سیستم ایمنی ...

مرسی از راهنماییت شماهم ترشحات پنیری دارین منم خیلی ترشحات پنیری دارم خیلی

9/9/99 مامانم تمام مشکلاتش تموم شده وبه ارامش رسیده
2738
مرسی از راهنماییت شماهم ترشحات پنیری دارین منم خیلی ترشحات پنیری دارم خیلی

بله متاسفانه چند سال درگیر این مشکلم یعنی چیزی نیست که من استفاده نکرده باشم قرصی نیست که نخورده باشم حتی فریز کردم اما هیچ بهبودی توم دیده نمیشه 

متاسفانه عفونت قارچی بدترین نوع عفونته که خیلی طول میکشه ادم خوب شه و راه خلاصی نداره

من میخوام اقدامم کنم گفت اشکال نداره استفاده کن

خانومی شما دکتر زنان بهت گفت بعد اقدامت برای بارداری ژل واژینال مترونیدازول ضرر نداره؟!!میشه جوابمو بدی؟چون من امروز آی یو آی کردم همین امروز بهم این ژل واژینادو و دو تا کپسول به اسم سفکسیم و آزیترومایسین داده.می ترسم روی لقاح و جنین تاثزر بدی بذاره

خانومی شما دکتر زنان بهت گفت بعد اقدامت برای بارداری ژل واژینال مترونیدازول ضرر نداره؟!!میشه جوابمو ...

سلام عزیزم من تو اقدام بودم که بهم داد .فکر نکنم مشکل داشته باشه من طبیعی باردار شدم فقط محرک یه دوره خوردم.شما حتما از دکترت بپرس

من میخوام اقدامم کنم گفت اشکال نداره استفاده کن

عزیزم این پماد چقدره قیمتش؟؟و دکتر گفت همزمان با قرص واژینال مترو اسفاده کن؟؟؟ داروهایی که دکتر بهت داد چیها هستن؟؟؟آخه منم به درد عفونتی مثل شما مرتب مبتلا میشم

عزیزم این پماد چقدره قیمتش؟؟و دکتر گفت همزمان با قرص واژینال مترو اسفاده کن؟؟؟ داروهایی که دکتر بهت ...

والا یادم نمیاد مال پارسال مرداد و شهریور بود ولی خیلی گرون نیست نه فکر کنم پماد میزدم فقط.من تو حاملگی این عفونت قارچی داشتم میگن شایع  است و چیزی استفاده نکردم

سلام یکیم به من کمک کنه 

من پایین شکمم درد شدید دارم رفتم دکتر معاینه واژنی کردوگفت عفونت رحم داری بعد شیاف مترونیدازول واژینال با قرص سیپروفلوکساسین داد 

ایا اینا برا عفونت رحم خوبه؟یا برای عفونت واژن؟

2706