2726
عنوان

قرص واژینال مترونیدازول

111670 بازدید | 44 پست

سلام خانما میشه کمکم کنید من رفتم دکتر برای عفونت قرص مترونیدازول واژینال داده استفاده که میکنم قرص انگار جذب نمیشه.فرداصبحش همش میبینم رو لباسم .طبیعیه یا یه چیز دیگه است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما عفونتت قارچی بوده که به شما مترودینازول داده

مترودینازول اگر استفاده کنی عفونتت بعد یک مدت سریع باز بر میگرده

اگر میخوای از شر عفونت راحت شی قرص لاکتوفم بخور 

من بعد ۷ سال عفونت مزمن با قرص لاکتوفم درمان شدم 

تمام داروخونه ها هم دارن

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
2728
شما عفونتت قارچی بوده که به شما مترودینازول داده مترودینازول اگر استفاده کنی عفونتت بعد یک مدت سریع ...

سلام ببخشید این قرص رو دکتر واستون تجویز کرده ؟؟؟توی اقدام واسه بارداری میشه مصرف کرد ؟؟؟؟

دوست دارم زندگی رو
شما عفونتت قارچی بوده که به شما مترودینازول داده مترودینازول اگر استفاده کنی عفونتت بعد یک مدت سریع ...

اگه باردارباشیم بخوریم ضرر داره؟

خدایاحرفهایم بوی ناشکری میده اما تو بحساب دردو دل بگذار  تیکر تولد پسرمه 😍بیدانام دی😍

ایا علایمی هم داری ک متوجه شدی عفونت داری؟

مثلا خارش سوزش 

...من هیچ علایمی نداشتم اما لبهای الت یذره پف کرده بود رفتم گفت عفونت داری دقیقا ب من هم همین قرص رو داد 

البته گفتن خودت رو با سرکه سیب و اب  بشوری عفونت از بین میره منم همین کار کردم   ...حالا شنبه میرم ببینم خوب شده 

خدایاحرفهایم بوی ناشکری میده اما تو بحساب دردو دل بگذار  تیکر تولد پسرمه 😍بیدانام دی😍
اگه باردارباشیم بخوریم ضرر داره؟

منم باردارم دارم میخورم نه کاملا بی ضرر و بی عوارضه چون انتی بیوتیک نیست

این قرص و از ماست درست کردن میکروب های مفیده واژنه

منم باردارم دارم میخورم نه کاملا بی ضرر و بی عوارضه چون انتی بیوتیک نیست این قرص و از ماست درست کرد ...

خیلی ممنونم عزیزم 

من سرکه جوش شیرین عنبر نسا زاج عسل درمانی همه کار کردم فریز

کلوتریمازول مترودینازول فلوکونازول امپول جنتامایسین خلاصه هفت سال گریبان گیره عفونت قارچی بودم باورتن نمیشه قرص لاکتوفم معجزه من بود کاش زودتر می فهمیدمو استفادش میکردم بخدا زجر میکشیدم کارم به جایی رسیده بود جای زیارتی میرفتم دعا میکردم فقط از شر قارچ راحت شم

و یادتون نره شیرینی جات مستقیما تاثیر داره رو عفونت قارچی سعی کنید کم بخورید

من سرکه جوش شیرین عنبر نسا زاج عسل درمانی همه کار کردم فریز  کلوتریمازول مترودینازول فلوکونازو ...

سلام عزیز مادر منم همیشه لباس زیرا به خاطر ترشحات زرد رنگ میگیره خیلی شدید عفونت داره گفتن تو ادرارش خون هست ولی سونوچیزی نشون داد من میگم عفونته به نظر شما قرص لاکتوفم خوبه؟

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...
2706