2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دقيقا دو روز پيش يه تاپيك زدم فقط سر اينكه حس كردن من زن نيستم و مردم برداشتن تاپيكمو حذف كردن در صورتي كه من مريض بودم و راهنمايي لازم داشتم واقعا نميدونم چرا اينجوري ان

2728
منم دقيقا دو روز پيش يه تاپيك زدم فقط سر اينكه حس كردن من زن نيستم و مردم برداشتن تاپيكمو حذف كردن د ...

اخه من موندم کدوم مرد احمقی با 4تا جمله میخواد عشق و حال کنه و لذت ببره؟؟ مگه شدنیه اصن؟؟؟

همش توهم توطئه !!! همش توهم مرد بودن استارتر!!!

بابا ول کنید تروخدا

بذارید ی کم اطلاعات مفید رد و بدل شه بجای حرفای مسخره و خاله زنکی

اخه من موندم کدوم مرد احمقی با 4تا جمله میخواد عشق و حال کنه و لذت ببره؟؟ مگه شدنیه اصن؟؟؟ همش توهم ...

اخه سوال من راجع به عمل بكارت بود 😂😂😂😂كدوم مرد احمقي همچين سوالي ميپرسه كه واي عمل كردم فلان درد و دارم اخه قابله حال كردنم نيست حتي😂😂😂

اتفاقا من به شخصه اهل تاپیک زدن نیستم کلا

حدود 2ماه پیش قبل از عروسیم تاپیک زدم ک خیلی استرس شب زفاف رو دارم اگه میشه از تجربیاتتون بگید

وااای نمیدونی چقدررر بی فرهنگ و امل رفتار کردن

کم مونده بود بخورن منو

حالا بعد از عروسی هم دلیل استرسم مشخص شدا کامل!! چون بکارتم بسته بود و ب شکل طبیعی باز نمیشد.. قبلا هم توی دوران عقد خیلی درد داشتم...استرسمم برا عروسی بخاطر دردش بود ک دیدم بی دلیلم نبوده

ولی خب کلا بعضیا خیلیییی سطح فکرشون پایینهو بد صحبت میکنن

انگار مجبورن بیان تو تاپیکت!!!