2410
2553
عنوان

من با شوهرم دعوام شده

899 بازدید | 81 پست

توروخدا کمکم کنید من خیلی دوسش دارم ولی وضعیت خیلی جدیه

ما باهم نامزدیم و اون دوس داره ک من شب ها خونه مادرش برم و اونجا بخوابم

ولی خانواده من اجازه نمی‌دن و من خودم هم خجالت میکشم

I'm always hungry or tird or Both

برو چاره نیس مواظب باش

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اون بیاد خونتون بمونه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2714

عزیزمنم زمان نامزدی این مشکل و داشتم.اما پیش هم نبودیم شوهرم شهر دیگه کار میکرد.به خاطر همین فقط یه روز توهفته پیش هم بودیم .یه چهار یا پنج هفته خونه ما بودیم.چهار یا پنج هفته هم خونه مادرش.مشکلیم نبود.اما اینکه همیشه شما بخواین خونه مادرش بمونین خوب نیست بنظر خودم

نری بهتره. منم شوهرم همینطوری بود ولی متاسفانه من میرفتم و میموندم، خانوادم هم چیزی نمیکفتن. بعدا فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم. احساس میکنم خودم رو خیلی کوچیک کردم پیششون

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚 

رن عقدیش هستی یادرحدبله برون؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706