2703
2553
عنوان

من با شوهرم دعوام شده

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 81 پست
نری بهتره. منم شوهرم همینطوری بود ولی متاسفانه من میرفتم و میموندم، خانوادم هم چیزی نمیکفتن. بعدا فه ...

دقیقا مث من ...البتہ ما ۱۳ ساعت با ھم فاصلہ داشتیم ..یادمہ چنماہ موندہ بود ب عروسیم من خونشون بودم،  بعد مامانش ب شوھرم گفت کی زنتو میفرسی برہ،  جاریاش میگن این چ عروسیہ ک ھمش پیش نامزدش بود ...خیلی ناراحت شدم و شوھرمم یک کلمہ حرف نزد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه عقدشی برووگرنه...به هیچ وجه نرو....ی موقع بهت دست بزنه...دوفردای دیگه نخادت...خودت ضررمیکنی ها..احساساتی نشو...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2456
من به شخصه از شما تچکر میکنم بابت مجوزی که صادر کردی 😂😂😂😂

تروخدا طفلی مونده بین شوهر و خانواده چکار کنه

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟
2714
دقیقا مث من ...البتہ ما ۱۳ ساعت با ھم فاصلہ داشتیم ..یادمہ چنماہ موندہ بود ب عروسیم من خونشون بودم، ...

اوضاع تو خیلی بهتر بوده. خانواده شوهرم بدون هیچ خجالتی بی احترامی میکردن بهم.

اوضاع من خیلی پیچیده بود😔

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚 

بگو منم میخوام اما خانوادم نمیذارن

زشته هی بیام خونه مامانت حالا خونه خودمون بود یه چیزی

بهونه الکی نیار

مستقیم نگو نمیام

نزدیک شب نرو زیاد خونشون که بهونه شبو بگیره 

بیشتر باهاش برو بیرون بگو بخاطر توعه

2706