2726

کتاب میخونم

فیلم می بینم

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان که امتحانامه بیشتر نی نی سات اینستا اونم در حد یکی دوساعت بقیش درس میخونم . موقع های دیگه دور دور با ماشین خیاطی میکنم کار درستی اینجور چیزا

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........
درس+فیلم +رقص+به خودم میرسم(ماسک مو صورت+بخور و ....)

از چه ماسک صورتی استفاده می کنی؟  

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 
یهو‌هم میزنه به سرم پا میشم میرم بیرون الکی یه چیزی میخرم .مث تاپ یا کیلیپس 😔😞😂

ای جاااااااان خوش به حالت   

من که جرئت نمیکنم برم بس که تیکه می ندازن   

2706