2733
2734

سلام

ما یه خونه ۵۰ متری ت منطقه ۱۸ داریم که نمیتونیم تو تهران بزرگترشو بخریم به نظرتون پردیس چه جور جاییه؟بفروشیم بریم اونجا خوبه؟  یا بعدا پشیمون میشیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب بستگی داره به خودتون

مثلا محل کارتون رفت و آمدتون و خیلی فاکتورا

ولی ما چندتا از فامیلا پردیس هستن تقریبا راضی هستن خصوصا میگن آب و هواش بهتره فقط یکم رفت و آمده سخته

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2738

به نظرم اگه خاستی همچین کاری کنی نفروش خونه رو بده رهن خودت هم برو رهن کن حالا اگه میتونی یا تو تهران جای بزرگتر یا توهمون پردیس ببین چطوریه راحتی یا نه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

کدوم محله ای استارتر

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تورو یادم نیاره...کجابایدبرم که یک شب فکر تو منوراحت بزاره...چه کردم باخودم ک مرگ وزندگی برام فرقی نداره...محاله مثل من توی این حال بد کسی طاقت بیاره...کجابایدبرم ک تو هرثانیه ام تورو اونجا نبینم...کجا بایدبرم ک بازم تا ابد ب پای تو نشینم...قراره بعدتو چه روزایی رو من توتنهایی ببینم...دیگه هرجا برم چ فرقی میکنه از عشق تو همینم...
2706