2733
2734

سلام دوستان هفته سی وهشتم هستم،دوشنبه رفتم دکتر،دکترگفت دهانه رحمم هنوزبازنشده،دیروزدردهای شکمی قابل تحملی عین دوران پریودداشتم،امروزهم کمی کمرم دردمیکنه،بچه هامیتونم دل خوش باشم که دارم به زایمان نزدیک میشم؟؟شماچجوری بودحالتاتون؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بله من ازاول هفته38دردی مثل پری داشتم...یهومیگرفت زودول میکرد...یایه فشارخیلی زیادمیومدرومثانم ونفسم بندمیومددوباره ول میکردکلاازاول هفته38تااخرش درداینجوری داشتم...اولین روزازهفته 39کیسه ابم پاره شد

2738

دردایی که با حموم دفتن اروم بشه ، ماه درده

من از هفته ۳۲ این دردا رو داشتم

ان‌شالله به سلامت زایمان کنی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

خوش به حالت هفته ی سی و هشتی من هفته ی سی و دو هستم و این دردا رو دارم‌دکتر گفت احتمالا زایمان زودرس داشته باشی تو رو خدا برا بچم دعا کنید بمونه خیلی سختی کشیدم😭😭😭😭

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍