2733
2734

فردا قرعه کشی خونگیه دعا کنید به من دربیاد تا از بالای مادرشوهرم برم یه کم شوهرم ادم شه برم خونه رهن کنیم با پولش.توروخدا صلوات و دعا بادتون نره

خدایا فقط اون دوتا رو ازت میخوام خودت میدونی چقدر حساسم به این دو مورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ان شاالله هر چی خیره

خسته شدم بچه ها دلم خونه شوهرم یازده میلیون بالا اورده بهمون حقوق نمیدن چندماهه نص4 حقوقشو جای بدهی برمیدارن نصف دیگشم قسط میدیم کلا باپونصد داریم زندگی میکنیم میخوام برم یه ذره روپا خودش وایسه بفهمه خانواده نیستن همیشه

خدایا فقط اون دوتا رو ازت میخوام خودت میدونی چقدر حساسم به این دو مورد
2738

برات صلوات فرستادم.الهییییی به خق این ماه و این شب عزیز اسمت بیفته و زود از اونجا بلند شی.خوب درک میکنمت منم یه روزی جای تو بودم

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️

نریا سفت بچسب به اونجا فک میکنی مستاجر بودن خوبه؟؟

وای کارت بده

انشالله برا شما در بیاد ولی پولش پس انداز کن اونجام،محکم بشین تو این اوضاع 

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
بخدا از استرس نمیتونم لخت شم برم حموم در نزده روزی صدبار میان میبیننم لخت ...😢😢😢

یه کلید بزار پشت در قفلش کن وقتی تو خونه ای مجبور میشن در بزنن

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
2706