2726

ناخن های پام مخصوصا انگشت شست از سمت بالا داره زرد میشه و روی ناخن های دیگه ام نقطه زرد هست و خط افقی ایجاد شده روی بعضی از ناخن هام 

دکتر رفتم اما تشخیص نداد گفت یک‌ماه دیگه بیا خیلی نگرانم😭

به نام پدر، پسر، روح القدس💕

زن داداشم ناخنش قارچی شد 

بعد ناخنش زرد شد یه حالت جم شدگی پیدا کرد دردش هم میکرد اما رف دکتر خوب شد

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زن داداشم ناخنش قارچی شد  بعد ناخنش زرد شد یه حالت جم شدگی پیدا کرد دردش هم میکرد اما رف دکتر ...

اطلاع نداری سطح ناخنش کاملا صاف بود یا ناهموار بود؟

قطره فلوكونازول بگير بزن اطرافش  كفش پاشنه بلند يا كفش پزشكي يا كفشي كه قسمت جلو پات تنگ بوده ...

اخه مطمئن نیستم قارچ باشه😔

ناهموار شد انگار با یه سوزن پوست پایین ناخن رو کشیدی تا وسط ناخنش

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ترس نداره با ی بار دکتر رفتن حل میشه دوست منم قارچ شده بود انگشتش ناخونش ناهموار شده بود خودبخود خوب شد

یه چیزایی توی چشاته که دلمو میلرزونه  آدمو از تک و تنهایی بدجوری میترسونه  این زندگی زندگی نمیشه نباشی یه زندونه  چی داری که نفساتم آخه یجورایی درمونه  

عزیزم متاسفانه من مبتلا هستم...وسط,انگشتای پام انقدر میخاره که پوستش کنده میشه و خون میاد ....پماد میزنم نسبتا خوب میشه....همینطور کف پاهام که دائم در حال خارشه....ناخنهای پاهام هم کلا از ریخت افتادن...زرد و آهکی شدن...مخصوصا ناخنهای دوتا انگشت شستم بعضا لق میشن و می افتن...اونی هم که دوباره جاش در میاد دوباره لق و زرد و آهکیه....کلا باعث شده پاهام زشت و بد ظاهر دیده شن....بخاطر همین همممممیشه حتی تو خواب جوراب پامه....چند بار رفتم دکتر....ظاهرا درمان نداره...فقط میتونی جلوی پیشرفت و شدیدتر شدنشو بگیری با دارو....البته بعضیا هم شنیدم که میگن یه آمپول بسسسسسیار دردناک داره که از روی پا میزنن و خوب میشه....

واسه من تقریبا ابنجوری شده البته نه به این شدت

نه اینجوری نبود.اون دفرمه شد ناخنش

ترس نداره با ی بار دکتر رفتن حل میشه دوست منم قارچ شده بود انگشتش ناخونش ناهموار شده بود خودبخود خوب ...

امیدوارم قارچ باشه😢

امیدوارم قارچ باشه😢

چیز دیگه ای نیس چی میتونه باشه اخه جز قارچ یا عفونت 

یه چیزایی توی چشاته که دلمو میلرزونه  آدمو از تک و تنهایی بدجوری میترسونه  این زندگی زندگی نمیشه نباشی یه زندونه  چی داری که نفساتم آخه یجورایی درمونه  

ميگم قطره بزن خوب ميشه واسه من نه اذييت ميكنه نه درد داره زيرش خالي شده اتفاقا چون همش لاك داشتم واسه ماه رمضوني كه پاك كردم متوجه شدم 

تجربه ميگه قارچه و زيرش خالي شده 

2706