2737
2734
عنوان

دستگاه بیوتی پن

7809 بازدید | 27 پست

بچه ها تا حالا از دستگاه بیوتی پن استفاده کردید؟؟

خال و کک و مک یا تاتو رو پاک کردید؟؟

خوب بوده؟؟

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم

من یکی گرفتم با ۶ سطح قدرت واسه پاک کردن تاتو. و ازبین بردن خال

خال هارو بعضیارو ازبین برد بعضیا رو نه تاتوم هم‌ پاک نتونستم بکنم

فکر مبکنم استفاده ازش نیاز ب مهارت داره

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

سلام وقت بخیر 

دستگاه بیوتی پن چند مدل داره 

آنالوگ سه سطح قدرت

دیجیتال 6سطح قدرت

دیجیتال 9 سطح قدرت

که هر کدام از اینها انواع خال،زگیل،گوشتهای اضافه بدن،کک و مک، از بین میبره 

ولی تتو چون زیر پوست کار رفته با این دستگاه میشه سوختش ولی جاش احتمال زیاد سوختگیش بمونه 

برای برداشتن تتو باید از لیزر نت سل استفاده کنید

Skincarezagros

2738

بچه ها من يه دونه ٩سرعته خريدم اصلا بهش دستم نزدم چون به من گفته بودن بينيو كوچيك ميكنه از يه دكتر پرسيدم گفت فقط واسه لك و تتو اگه كسي هست بگه من خودم ٣٦٠خريدم با هزينه ارسال الان با ارسال٣٤٠ميفرستم براتون واقعا اصن بهش دستم نزدم فقط زدمش به شار ژ بعد پرسيدم ديگه استفاده نكردم

سه تا سري و ١٠تام سوزن داره

بچه ها من يه دونه ٩سرعته خريدم اصلا بهش دستم نزدم چون به من گفته بودن بينيو كوچيك ميكنه از يه دكتر پ ...

سلام.چرا میخوای بفروشی.من تازه امروز به دستم رسید .از دیجی کلا خریدم.به طور آزمایشی یک خال برداشتم.خیلی راضیم.تازه برای کوچک کردن  بینی هم هست.دکترت شناخت نداشته صددرصد.خخخ

جدي؟ چه برندي؟

آره عزیزم.پاکسازی پوست کارینا با این اسم داخل دیجی هست که همون پن بیوتی هستند..از دیجی کالا خریدم تخفیف خورده بود ۳۴۸.ولی قیمت اصلش ۵۱۰ زده بود.همین الان  سرچ کنی میاد برات.کار پلاسما جت هم انجام میده.کلی خوندم در موردش.

2706