2410
2553
عنوان

دندانپزشکی کودکان

49565 بازدید | 149 پست

دوستان من دیگه مردم از بس دخترمو دکتر بردم.

دکتر سالومه شیخی،دکتر برادران،دکتر کلینیک پگاه،دکترای بیمارستان مفید😭😭😭😭😭

اما ببرید بچه عارو پیش علی رشیدیان چهر راه پاسداران

همه میخواستن بیهوشی بدن به دخترم اما ایشون گفتن تا جایی که جا داره عقب میندازیم فعلا لاک دندون و فلوراید تراپی و سه بار مسواک و دهان شویه و نخ دندون

دخترم 2 سال و نه ماهشه

من پسرم رو بردم کلینیک ارمغان خیلی کار دکتراش برای دندانپزشکی اونم برای اطفال خوبه خیلی مهربونن و بچه ها اصلا اذیت نمیشن. پسرم که با کلی ذوق همیشه مبره اونجا برای کارای دندوناش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 

خیلی شانس آوردم دخترم رو مطب دندانپزشکی بردم که یه متخصص ارتودنسی همزمان با هم کار می کردن وبا کنترل عکس رادیولوژی و موقعیت دندانها دستور ترمیم و کشیدن دندانها رو به دکتر اطفال می داد و همه این مشاوره ها رو رایگان بود و چون بیمه تکمیلی هم داشتیم و اونها طرف قرارداد بیمه بودن هزینه ای پرداخت نکردم. و به طور منظم ۶ ماهه و یکساله کنترل می کنن رویش دندانها و فکش رو.مطبشون تو جردن ، نبش پمپ بنزین بود . ۸۸۶۷۳۸۰۷ شماره مطب بود و دکترش هم دکتر سید هادی پرهیز بود

2720

من پسرم دندونش تو ضربه شکسته و خیلی بد بود و اذیت میشد چون دوستم پسرشو میبرد دندانپزشکی و خیلی راضی بود ازش پرسیدم گفت اسمش دکتر آذرنوش خیلی دکتر خوبیه منم بردم انقدر رفتارش با پسرم خوب بود که خودمم خوشم اومد ازش . به نظر من برو یه جایی که بچه تم بتونه اونجا راحت باشه و از دندونپزشک خوشش بیاد . 

2714
من برای عصب کشی دندان پسرم . پسرم نه لجبازی کرد  نه گریه خیلی آروم نشت دکتر هم دستش خیلی تند بو ...

چه خوب اسم دکترتون چیه چون پسر منم خیلی از دندون پزشکی می ترسه و این که کجاست مطبش ؟

2706