2726
عنوان

زودپز

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 22 پست
جداا؟؟؟؟؟من زودپزم نباشه اشپزخونه تعطیله...خورشت و گوشت و حتی عدسی و سوپ و....... شما از صبح زود غذ ...

بله راست میگم اصلا دوست ندارم . هم ازش میترسم هم اعتقاد دارم غذا توش بیمزه میشه

خورش هامو هم همیشه از ساعت ۲۲ ظهر شروع میکنم آرو آروم تو دیزی سنگی یا قابلمه مسی درست میکنم تا ۸ و ۹ شب که همسرم بیاد . با شعله ی ملایم جا بیافته

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
منم بعضی اوقات استفاده میکنم ولی چون ازش میترسم یک گاز کوچولو تو حموم دارم میزارمش اونجا در رو هم می ...

عجب...نهبابا ترس برا چی اخه..زودپز جدیدا که ایمنی بالایی دارن فقط باید بعد از سرد شدن درشو باز کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله راست میگم اصلا دوست ندارم . هم ازش میترسم هم اعتقاد دارم غذا توش بیمزه میشه خورش هامو هم همیشه ...

افرین بانو....ولی خورشت تو زودپز هم خوب جا می افته...من یه ساعت درب زودپزو میبندم خیالم راحت میشه ک پختن بعد درشو باز میکنم سر قابلمه میزارم روش و دو تا سه ساعت میزارم جا بیفتن...چون اب زیاد میریزم

افرین بانو....ولی خورشت تو زودپز هم خوب جا می افته...من یه ساعت درب زودپزو میبندم خیالم راحت میشه ک ...

من که از زود پز وحشت دارم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728
قبل از اینکه سوت زودپز رو بردارین زیرش رو آب سرد بگیرید یا توی سینک آب سرد پر کنید یه چند دقیق زودپز ...

من که خریدم بهم گفت به هیچ عنوان آب سرد نگیرین

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
ولی من شنیدم اینجوری زود پز خراب میشه خطر هم داره

فکر نکنم من و مامانم چندین ساله داریم همین کارو می کنیم.. میشه آب سرد نگرفت و گذاشت خودش خنک بشه و بعد سوتش رو برداشت چون اینطوری از حرارتش کم شده و باز خطرش کمتره

خدایا عزیزانم رو درپناه خودت حفظ کن🤲
نه تو دفتر چه زودپز من نوشته بود ب هیچ وجه زیر اب نگیرین و تو اب سرد نزارین

بچه ها زودپزاتون نمی دونم چه مارکیه من اینکارو می کنم همیشه زودپزم طوریش نشده اگه تو دفترچه نوشته نکنید این کارو :-*

من که خریدم بهم گفت به هیچ عنوان آب سرد نگیرین

من برای خودمو می گیرم طوریش نشده اما شما نکنید اگر می بیینید تأکید کردن بهتون عزیزم