2726
عنوان

زودپز

230 بازدید | 22 پست

یه نظریه ای میگه غذا تو زودپز خواصش حفظ میشه 

و یه نظریه ای میگه غذای زودپزی سرطانزاس و هیچ ارزش غذایی نداره

به نظر شما کدام صحیح است 

من زیاد از زودپز استفاده میکنم

خدایا  یه خونه خوب قسمتمون بکن با همسایه های خوب

منم شنیدم کل ویتامینا و ...مواد غذایی ازبین میره

چون زمان پخت خیلی کمه

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ۹ سال ازدواج کردم یه بارم استفاده نکردم اصلا زودپز دوس ندارم نخریدم و هیچ وقت هم نمیخرم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728

من بر اساس رشته ای که خوندم کاملا با اطمینان بهت میگم که مواد غذایی بهتر حفظ میشه...در صورتی که اگه به شیوه سنتی حرارت ببینه خیلی از مواد غذایی از دست میره

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
من ۹ سال ازدواج کردم یه بارم استفاده نکردم اصلا زودپز دوس ندارم نخریدم و هیچ وقت هم نمیخرم

جداا؟؟؟؟؟من زودپزم نباشه اشپزخونه تعطیله...خورشت و گوشت و حتی عدسی و سوپ و.......

شما از صبح زود غذا میزاری رو؟

جداا؟؟؟؟؟من زودپزم نباشه اشپزخونه تعطیله...خورشت و گوشت و حتی عدسی و سوپ و....... شما از صبح زود غذ ...

منم بعضی اوقات استفاده میکنم ولی چون ازش میترسم یک گاز کوچولو تو حموم دارم میزارمش اونجا در رو هم میبندم  

..

قبل از اینکه سوت زودپز رو بردارین زیرش رو آب سرد بگیرید یا توی سینک آب سرد پر کنید یه چند دقیق زودپز رو بذارید توش بعد درش رو باز کنید غذا با بخار پخته شده و خواصش هم حفظ میشه

خدایا عزیزانم رو درپناه خودت حفظ کن🤲
2706