2737
2734
عنوان

تخمدان پلیکیستیک و عرق رازیانه

| مشاهده متن کامل بحث + 37439 بازدید | 49 پست

یکی از فانتزیم اینه که برای خودم تیکر بارداری داشته باشم!!!

یعنی میشه خدااااااااایا  

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!
شما هم همین مشکلو دارین؟ چه درمان گیاهی غیر این پیشنهاد میدین؟

دوست عزیز من خیلیا رو دیدم ک با درمان شیمیایی نتیجه نگرفتن ..البته خیلیام نتیجه گرفتن .

اما تجربیات خودم بهتون میگم ..از دیده و شنیده هام

برا تنبلی تخمدان و بارداری ..باه زنان خوبه

دیدم کسایی ک خوردن باردار شدن ، 

البته من خودمم برا عقب افتادن قاعدگی خوردم جواب گرفتم

دو سین هم خیلی تعریفش شنیدم

روغن سیاه دانه 

قطره و قرص پنج انگشت

داخل نی نی سایت هم خیلی تعریفش کردن

گرد نخل 

تو در جان منی و من غم ندارم   خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی از فانتزیم اینه که برای خودم تیکر بارداری داشته باشم!!! یعنی میشه خدااااااااایا    

منم ...

ان شاالله ب حق این ماه عزیز حاجت روا بشیم هردو. و هرمنتظری

تو در جان منی و من غم ندارم   خدایا شکرت
منم ... ان شاالله ب حق این ماه عزیز حاجت روا بشیم هردو. و هرمنتظری

ان شاء الله

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!
2728
یکی از فانتزیم اینه که برای خودم تیکر بارداری داشته باشم!!! یعنی میشه خدااااااااایا    

باورم نمیشه، خداااااایاااااااااا شکرررررررت

به آرزوم رسیدم

باورم نمیشه، خداااااایاااااااااا شکرررررررت به آرزوم رسیدم

داری مادر میشی؟خوشبحالت برا منم دعا کن

چیکار کردی که باردار شدی؟ایشالله که بسلامتی بغل بگیریش

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
داری مادر میشی؟خوشبحالت برا منم دعا کن چیکار کردی که باردار شدی؟ایشالله که بسلامتی بغل بگیریش

ممنون عزیزم، بعد از کلی انتظار بالاخره خدا جوابمو داد، ان شاءالله  شما هم بزودی مامان میشی، من از انتظار خسته شده بودم رفتم سراغ آی وی اف

2738
ممنون عزیزم، بعد از کلی انتظار بالاخره خدا جوابمو داد، ان شاءالله  شما هم بزودی مامان میشی، من ...

کجا آی وی اف کردی؟دکترت کیه؟چقد هزینه ات شد؟

ایشالله که این روزا رو بسلامتی بگذرونی

کجا آی وی اف کردی؟دکترت کیه؟چقد هزینه ات شد؟ ایشالله که این روزا رو بسلامتی بگذرونی

ممنون، بیمارستان ارش، هزینه ش حدود سه تومن شد، دولتیه و زیر نظر دکتر معینی و کاشانی بودم

ممنون، بیمارستان ارش، هزینه ش حدود سه تومن شد، دولتیه و زیر نظر دکتر معینی و کاشانی بودم

چقد قیمتشون مناسبه

البته شنیدم بیمارستان آرش همینجوریه قیمتاش

ولی تبحر دکترا هم مهمه

چقد قیمتشون مناسبه البته شنیدم بیمارستان آرش همینجوریه قیمتاش ولی تبحر دکترا هم مهمه

من که از دکتراش راضی بودم، خداروشکر نتیجه هم گرفتم.

ممنون عزیزم، بعد از کلی انتظار بالاخره خدا جوابمو داد، ان شاءالله  شما هم بزودی مامان میشی، من ...

سلامشما چندسال منتظر بودی منم دوستدارم ای وی اف کنم دیگه خسته شدم سه ساله اقدامم سنم داره میره بالا

سلامشما چندسال منتظر بودی منم دوستدارم ای وی اف کنم دیگه خسته شدم سه ساله اقدامم سنم داره میره بالا

من یه سقط داشتم به علت تشکیل نشدن قلب جنین، بعدش حدود یک سال و نیم طول کشید که تصمیم گرفتم آی وی اف انجام بدم

2706