2410
2553
عنوان

تخمدان پلیکیستیک و عرق رازیانه

| مشاهده متن کامل بحث + 37031 بازدید | 49 پست

من یه بارداری پوچ داستم که سال گذشته سقط شد بعد گذشت سه ماه از سقطم دوباره اقدام کردم

حدود ۸ ماه گذشته از اقدام دومم

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!
۶ ماه قبل پریودم نامنظم بود که با دوفاستون مرتب شد چهار دوره مصرف کردم که نتیجه گرفتم و مرتب شد مم ...

سلام

دوفاستون یه مدت پریود منظم میکنه 

اما بعد قطع قرص ممکنه چند ماه حتی جلو بندازی

اما دوباره همان آش همان کاسه هست

سعی کن درمان گیاهی داشته باشی ..

ان شاالله ک شما باردار باشی دیگه نیاز ب این درمان ها نداشته باشی 

تو در جان منی و من غم ندارم   خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوفاستون یه مدت پریود منظم میکنه  اما بعد قطع قرص ممکنه چند ماه حتی جلو بندازی اما دوبا ...

خیلی دارو مصرف کردم، متفورمینم حالمو خیلی بد میکنه واسه این دنبال جایگزین برای درمانم بودم که بازم واسه مرتب شدن پریودم به نتیجه نرسیدم

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!

عزیزم از روز ۵ سیکلت بخور تا روز تخمک گذاریت.چون قاعده آور هست باعث سقط میشه.ورزش روزانه داشته باش. عسل و سیاه دونه هم روزانه بخور. البته با نظرت پزشکت اینارو مصرف کن چون اگه پرولاکتینت بالا باشه نباید رازیانه بخوری.ان شاء الله به زودی مامان میشی عزیزم❤❤

یه پسر دارم شاه نداره ولی یه دخترم با این شرایط می خوام😁😁
2720
عزیزم از روز ۵ سیکلت بخور تا روز تخمک گذاریت.چون قاعده آور هست باعث سقط میشه. عسل و سیاه دونه هم روز ...

آخی شما تازه باردار شدین

شما هم مشکل تنبلی تخمدان داشتین؟

کنار رازیانه از عرق بومادران و عرق یونجه و گهگاهی سیاهدونه و عسل استفاده میکردم

همینطور بادکش شکم ناحیه رحم و تخمدانامو انجام دادم

میدونم طب سنتی خیلی زود نتیجه نمیده ولی بینظمی پریودمو دیدم ناامید شدم

نه عزیزم تنبلی تخمدان نداشتم ولی رازیانه مصرف می کردم

ان شاء الله نینیت به سلامتی به دنیا بیاد

2714
کنار رازیانه از عرق بومادران و عرق یونجه و گهگاهی سیاهدونه و عسل استفاده میکردم همینطور بادکش شکم ن ...

ان شاء الله به زودی نتیجه می گیری گلم. فقط به خدا توکل کن و اگه می تونی چله زیارت عاشورا و حدیث کساء بردار و نمازها رو اول وقت بخون که معجزه می کنه. امیدوارم به زودی مامان بشی

ان شاء الله به زودی نتیجه می گیری گلم. فقط به خدا توکل کن و اگه می تونی چله زیارت عاشورا و حدیث کساء ...

مرسی عزیزم

اگر این ماه و ماه آینده باردار نشم باید آی یو آی کنم      

نگران نباش عزیزم. استرس رو از خودت دور کن و فقط از خدا بخواه. خودش بهترین ها رو برات رقم میزنه

چه جوری متوجه شدین پلی کیستیک هستین؟با سونو یا ازمایش خون؟

هم با سونو و هم با آزمایش

نگران نباش عزیزم. استرس رو از خودت دور کن و فقط از خدا بخواه. خودش بهترین ها رو برات رقم میزنه

ان شاء الله🙏

سلام دوفاستون یه مدت پریود منظم میکنه  اما بعد قطع قرص ممکنه چند ماه حتی جلو بندازی اما دوبا ...

شما هم همین مشکلو دارین؟

چه درمان گیاهی غیر این پیشنهاد میدین؟

2706