2410
2553
عنوان

تخمدان پلیکیستیک و عرق رازیانه

37036 بازدید | 49 پست

سلام دوستان🙄

من تخمدان پلیکیستیک دارم😣، با توجه به چیزایی که شنیدم و خوندم متوجه شدم خوردن عرق رازیانه برای کمک به بارداری خوبه، وقتی پریودم تموم شد شروع کردم به خوردن عرق رازیانه و عرق بومادران، تو یه ماه حدود دو بطری عرق رازیانه مصرف کردم! من پریود منظمی داشتم و دوره هام ۲۷ روزه بود ولی این ماه ۳۳ روزه شد و خبری از پریود نیست🤔، بنظرتون عرق رازیانه باعث شده پریودم نامنظم بشه!!!😕

چون سه بار بی بی چکم گذاشتم ولی منفی بوده😔

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!

فکر نمیکنم تو مصرفش زیاده روی کرده باشم چون تو روش های درمان تخمدان پلی کیستیک با عرق رازیانه به مصرف شبی یه لیوان اشاره کرده بود که مصرف من کمتر ازین حرفا بود ولی نمیدونم چرا اینطوری شدم😟

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۶ ماه قبل پریودم نامنظم بود که با دوفاستون مرتب شد

چهار دوره مصرف کردم که نتیجه گرفتم و مرتب شد

ممکنه عوارض رازیانه نباشه و دوباره نیاز به مصرف دوفاستون داشته باشم

2720
عرق رازیانه که منظم می‌کنه. شاید بارداری. نخور سقط میاره

آخه سه بار بی بی چک گذاشتم

برند مدیکور

و منفی بود

2714

یا تجربه استفاده از عرق رازیانه؟

اصلا واقعا فایده داره مصرفش

یا داروهای شیمیایی بهتره؟

هرچند من الان متفورمینم مصرف میکنم 

رازیانه  باید مثل قرص جلوگیری استفاده کرد یعنی تو پریودی قطع بشه

اره بعد از اتمام پریودم شروع کردم به مصرفش ولی دیگه پریود نشدم که قطع کنم مصرفشو

من خیلی دیدم که که با مصرف درست رازیانه و چیزای دیگه باردار شدن.

منم بخاطر این مصرفشو شروع کردم ولی بدتر شد!!!

2706