1147
44
عنوان

تخمدان پلیکیستیک و عرق رازیانه

1651 بازدید | 33 پست

سلام دوستان🙄

من تخمدان پلیکیستیک دارم😣، با توجه به چیزایی که شنیدم و خوندم متوجه شدم خوردن عرق رازیانه برای کمک به بارداری خوبه، وقتی پریودم تموم شد شروع کردم به خوردن عرق رازیانه و عرق بومادران، تو یه ماه حدود دو بطری عرق رازیانه مصرف کردم! من پریود منظمی داشتم و دوره هام ۲۷ روزه بود ولی این ماه ۳۳ روزه شد و خبری از پریود نیست🤔، بنظرتون عرق رازیانه باعث شده پریودم نامنظم بشه!!!😕

چون سه بار بی بی چکم گذاشتم ولی منفی بوده😔

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!

فکر نمیکنم تو مصرفش زیاده روی کرده باشم چون تو روش های درمان تخمدان پلی کیستیک با عرق رازیانه به مصرف شبی یه لیوان اشاره کرده بود که مصرف من کمتر ازین حرفا بود ولی نمیدونم چرا اینطوری شدم😟

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!

۶ ماه قبل پریودم نامنظم بود که با دوفاستون مرتب شد

چهار دوره مصرف کردم که نتیجه گرفتم و مرتب شد

ممکنه عوارض رازیانه نباشه و دوباره نیاز به مصرف دوفاستون داشته باشم

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

عرق رازیانه که منظم می‌کنه. شاید بارداری. نخور سقط میاره

آخه سه بار بی بی چک گذاشتم

برند مدیکور

و منفی بود

1157

یا تجربه استفاده از عرق رازیانه؟

اصلا واقعا فایده داره مصرفش

یا داروهای شیمیایی بهتره؟

هرچند من الان متفورمینم مصرف میکنم 

8
رازیانه  باید مثل قرص جلوگیری استفاده کرد یعنی تو پریودی قطع بشه

اره بعد از اتمام پریودم شروع کردم به مصرفش ولی دیگه پریود نشدم که قطع کنم مصرفشو

من خیلی دیدم که که با مصرف درست رازیانه و چیزای دیگه باردار شدن.

منم بخاطر این مصرفشو شروع کردم ولی بدتر شد!!!

584

من یه بارداری پوچ داستم که سال گذشته سقط شد بعد گذشت سه ماه از سقطم دوباره اقدام کردم

حدود ۸ ماه گذشته از اقدام دومم

۶ ماه قبل پریودم نامنظم بود که با دوفاستون مرتب شد چهار دوره مصرف کردم که نتیجه گرفتم و مرتب شد مم ...

سلام

دوفاستون یه مدت پریود منظم میکنه 

اما بعد قطع قرص ممکنه چند ماه حتی جلو بندازی

اما دوباره همان آش همان کاسه هست

سعی کن درمان گیاهی داشته باشی ..

ان شاالله ک شما باردار باشی دیگه نیاز ب این درمان ها نداشته باشی 

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو در جان منی و من غم ندارم   خدایا شکرت
سلام دوفاستون یه مدت پریود منظم میکنه  اما بعد قطع قرص ممکنه چند ماه حتی جلو بندازی اما دوبا ...

خیلی دارو مصرف کردم، متفورمینم حالمو خیلی بد میکنه واسه این دنبال جایگزین برای درمانم بودم که بازم واسه مرتب شدن پریودم به نتیجه نرسیدم

عزیزم از روز ۵ سیکلت بخور تا روز تخمک گذاریت.چون قاعده آور هست باعث سقط میشه.ورزش روزانه داشته باش. عسل و سیاه دونه هم روزانه بخور. البته با نظرت پزشکت اینارو مصرف کن چون اگه پرولاکتینت بالا باشه نباید رازیانه بخوری.ان شاء الله به زودی مامان میشی عزیزم❤❤

میشه برای سلامت به دنیا امدن نی نی تو دلم و مامان شدن هر کی نی نی دوست داره یه صلوات مهمونم کنی؟ ممنون❤
عزیزم از روز ۵ سیکلت بخور تا روز تخمک گذاریت.چون قاعده آور هست باعث سقط میشه. عسل و سیاه دونه هم روز ...

آخی شما تازه باردار شدین

شما هم مشکل تنبلی تخمدان داشتین؟

1170