1147
44

اخرین شبی هست تو مشهدیم دلم نمیخواد دل بکنم 😥😥 

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

خواهش میکنم منم دعا کن این ماه باردار باشم خواهری❤❤❤❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام اکنون او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام🌻 ندیده دوستش دارم 🌻 و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ....  🌹🌷⚘ یه صلوات از ته دل میفرستین واسه سلامتی نی نیم
1156

تورو قرآن جدا و ویژه برام دعا کن 

بهش بگو دیگه بریدم 

کمکم کنه

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
8
خیلی واستون دعا کردم حاجت روا شین مخصوصا منتظرها

مرسییییی.قربون دل مهربونت حاجت رواشی دست خالی برنگردی.دعاکن منم قسمتم بشه

امید چیز قشنگیه کاش هر دردی امیدم داشت.کاش هیچ امیدی از سمت خدا ناامید نشه.برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلواتی بفرستین 😍
1179

یا ضامن آهو دامن همه منتظرا رو سبز کن❤❤❤❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام اکنون او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام🌻 ندیده دوستش دارم 🌻 و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ....  🌹🌷⚘ یه صلوات از ته دل میفرستین واسه سلامتی نی نیم

سلام

لطفا برا امضام دعا کن

لطفا دعا کن امشب به خیر بگذره

دعاکن عروسی کنیم و مارو بطلبه بریم پابوس آقا

برا ظهور آقا دعا کن

زیارتت قبول

صلوات برا تعبیر نشدن خواب داداشم وخوب باشه وبراظهورآقا بفرستین دعا کنین شهریور عروسیم بشه خدا حاجتتون رو بده😙😙😙الهی آمین
1178