2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
[QUOTE=60383730]تاحالا نشنیده بودم فقط واسه وزن گیریه چون دختر من خیلی لاغره استفاده کردین؟ دختر ...

اشتباه متوجه شدی گفتم واسه وزن گیریه ایا 

خدایا منو به اونچه که میخوام برسون آمین  

بله من استفاده کردم. خوب بود و دخترم کامل وزن گرفت. من الان تقریبا سه ماه و خرده ایه که دارم استفاده میکنم. دختر منم ماه اول وزن کم کرد که دکتر گفت شیرت کافی نیست و باید شیرخشک هم کنارش بدی به بچه. 

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

البته واکسن چهارماهگیش رو که بردم بزنن خانومه گفت انقدر شیرخشک بهش نده. بچه تو چهارماهگی هفت کیلو و نیم بود حدودا  گفت ممکنه چاق بشه. منم از اون وقت (حدود ده روز پیش) شیرخشک رو کمتر بهش میدم. 

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

آب هویج شیر رو زیاد میکنه. آب هویج بخور خالی، یا با بستنی. 

ماش هم همین طور. ماش پلو درست کن یا آش ماش. ان شاالله شیرت زیاد بشه بدی به نی نی. واقعا شیر مادر بهترین غذاست برای بچه. 

البته واکسن چهارماهگیش رو که بردم بزنن خانومه گفت انقدر شیرخشک بهش نده. بچه تو چهارماهگی هفت کیلو و ...

عزیزم چند سی سی بهش میدی تو چهار ماهگی چند ساعت یه بار میدی 

2706