2733
2734

انشالله که نتیجه میگیری گلم

برای منم دعا کن

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا تحسینت میکنم که یه همچنین نمازهایی رو در نظر گرفتی

چون بسیار سخت و زمان بر هستن

خدا پاداش خوبی بهت میدهه

مطمئن باش  

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
2728
خیلی عالی ایشالا با خلوص نیتم باشه و حواستم جمع کارات باشه توی اجتماعم بیشتر باش

من یه ختم انجام دادم اما به خواسته ام نرسیدم

یعنی خلوص نیت نداشتم

خلوص نیت یعنی چی اصلا

2738

ان شاالله بحق این ماه عزیز هرچی مجرده بعد رمضون بختشون بازشه خوشبخت و عاقبت بخیرشن.الهم صل علی محمد وآل محمد

من ختم سی جز قرآن رو دارم

وقتی بچه بودیم بزرگا ازدواج میکردن.الان ک بزرگ شدیم کوچیکترا ازدواج میکنن.ما ب تماشای جهان آمده ایم  

من خودم ختم قرآن برداشتم برای شهید تا جز یک رو خوندم با یک پسر  خوب آشنا شدم البته الان دوران آشنایی هستیم و من ی امتحانی دارم که باید بگذرونمش برای منم دعا کن مرسی.....ی گروه تلگرامی حاجت روایی هم هست ختم صلوات خیلی خوبی گذاشته من اسم نوشتم از جمعه هم شروع میشه خواستی بگو لینکشو بهت بدم

لطفا برای گشایش هرچه زودتر بختم صلوات بفرستید

ما یه استاد داشتیم میگفت دعای مصری(تو اینترنت متنش هست) هر کی بخونه تا هفته دیگه بختش باز میشه

دوست صمیمی من خوند به هفته نرسید اومدن خاستگاریشو همه چی اوکی شد

من خوندم هیچ اتفاقی نیوفتاد  

ما یه استاد داشتیم میگفت دعای مصری(تو اینترنت متنش هست) هر کی بخونه تا هفته دیگه بختش باز میشه دوست ...

نشنیدم تا حالا این دعارو!

خداکنه خوبش بیاد حالا دیرو زودش مهم نیس میگذره

وقتی بچه بودیم بزرگا ازدواج میکردن.الان ک بزرگ شدیم کوچیکترا ازدواج میکنن.ما ب تماشای جهان آمده ایم  
توسل به شهدا یعنی چطور پری بانو؟

ببین هر شهیدی که خودت خواستی ولی خب اغلب به شهید تورجی زاده و ابراهیم هادی متوسل میشن....هر ختمی خواستی براشون بردار ختم قرآن،ختم صلوات و....مثلا من خودم ختم قرآن برداشتم یکی پنج هزار برداشنه بود و گفته بود به حاجتش که برسه ساندویچ سالاد الویه بده 

لطفا برای گشایش هرچه زودتر بختم صلوات بفرستید
2706