2703
2553
عنوان

ماشین ظرفشوییم تمیز نمیشوره

5632 بازدید | 39 پست

سلام خانم ها کسی ماشین ظرفشویی بوش داره که سه ریل داره طبقه اول برا قاشق و چنگال 

میتونید بگید برا شما تمیز میشوره؟

نحوه چیدنتون چطوره میتونید عکس بفرستید

و‌ از چی برا شستشو استفاده میکنید

برا من لیوان ها چینی و ماگ ها سرامیکی و قاشق چنگال هارو تمیز نمیشوره 

قابلمه هارو چطور بچینم لطفا راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال مامانم زیروواته ولی فوق العاده تمیز میشوزه و برق میندازه

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
2720
2714
منم مشكل دارم باهاش لك گچ آبا روش ميمونه نميدونم چرا با اينكه از همه برنامه هاشم استفادع كردم ولي با ...

جلادهندتو یکم بیشترش کن

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
من فقط يك قرص فينينش ميزارم  از اين چيزا كه ميگين نميزيزم

خب فک کنم ازهمینه.نمک و جلادهنده هم باید بریزی.ماهم همین قرصو استفاده میکنیم.ولی طرفا رو واقعا برق میندازه

خب فک کنم ازهمینه.نمک و جلادهنده هم باید بریزی.ماهم همین قرصو استفاده میکنیم.ولی طرفا رو واقعا برق م ...

ی ماشین لباسشویی قیمتش چنده

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2706